Skocz do zawartości

Rodzynek z allegro


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

Jak napisałem - to jawne oszustwo podawać 1280x960 dodając do tego 30 fps.

Dark - Bogdanowi chodziło chyba o to, że te kamerki kosztują mniej niż 20 pare zł podane przeze mnie. Przecież to najwczesniejsza wersja 640x480. Ciekawe co by odpowiedział na reklamację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam,obserwując ostatnie wpisy w tym poście nie mogę się powstrzymać od wtrącenia swoich 3groszy. Uważam,że nie o to chodzi w tym temacie by wyzywać i obrażać użytkowników aukcji. Co prawda sprzedający kamerkę dość nieudolnie podał w temacie aukcji rozdzielczość matrycy przy robieniu zdjęć i częstotliwość klatkowania przy filmowaniu ale w specyfikacji produktu dane są prawidłowe. Cena natomiast , cóż, żyjemy w wolnym kraju i ceny też mamy wolne. Nie chcę to nie kupuję i nie interesuje mnie ile sprzedający na tym zarabia. Ciekawe, czy jakby cena była np: 1 zł czy też były by takie komentarze. Poza tym co to za "rodzynek"? Ostatni szyboiwiec czy ślizgacz to były prawdziwe rodzynki i nikt nie komentował cen ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt ".cóż, żyjemy w wolnym kraju i ceny też mamy wolne. Nie chcę to nie kupuję i nie interesuje mnie ile sprzedający na tym zarabia"

 

Takie podejście do wolności powoduje nadużycia i oszustwa. W zyciu codziennym ofiarami są często ludzie starzy ulegajacy wszelkim akwizytorom, pożyczkodawcom i kombinatorom. W przypadku kamerki może być ktoś kto pomyśli,że to ta rzadziej spotykana lepsza wersja.To że podane są prawdziwe parametry w niczym nie usprawieliwia sprzedawcy, gdyż ewidentnie chce orżnąć kogoś kto się nie zna. Sprzedającemu jak najbardziej należą się odpowiednie epitety. Dobrze,że forumowicze są czujni.Dzięki temu np. ostrzegli wielu amatorów Spitfire'a z de Agostini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

mam problem z jednym z użytkowników allegro :/ 17 czerwca przelałem pieniądze, 21 czerwca miałem towar u siebie.

Kupiłem od niego odbiornik assan 7ch 2,4g , odbiornik miał być nie używany , tylko raz przymierzony w modelu

otrzymałem odbiornik z upaćkanymi od CA śrubkami oraz zdarta nalepka polaryzacji czyli tak jak by był rozbierany...

napisałem mu ze chce zwrotu pieniędzy bo nie było nic o tym na aukcji,i od tej chwili zaczęło się jego wykręcanie,ze tego nie było,ze ja to sam zrobiłem i chce go oszukać itp...nie mam pojęcia co mam mu napisać żeby do niego dotarło ze ma zwrócić pieniądze ... użytkownik to oski777 - nie polecam , szczególnie ze ma już parę negatywów za podobne oszustwa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną sytuację, ale z licznikiem do roweru. Przewód był przerwany i ogólnie straszny stan, jak po przejechaniu przez czołg... Niestety menda również mówiła, że sam to zrobiłem i nic nie wskórałem. Allegro również kompletnie nic w tym kierunku nie zrobiło. Niestety będąc w takiej sytuacji jesteśmy na spalonej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum (rcauto) też temu Oski777 ludzie zarzucają nieuczciwość (w tym i ja odnośnie tej aukcji kamery- breloka co podał IrekM:) ).

Trzeba uważać na tego typka, bo widać lubi polecieć w kulki i czuje się bezkarny... niestety takie mamy w naszym kraju czasy i prawo, że wyegzekwowanie swoich racji jest trudne i czasochłonne. Ale polecam walczyć!

 

Internet to potęga - pamiętajcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stan modelu i silnika :o Widać, że to jakiś zleżały model z "wystawki" ze zgniłego zachodu. :lol:

Co do kosztów wysyłki, to zawsze podsyłam własnego kuriera za 18zł takim "cwaniakom" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.