Skocz do zawartości

F3F Mistrostwa Polski Tęgoborze


Gość Kamyczek_RC

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamyczek_RC

Jutro chłopaki startuje do Tęgoborza może nam pogoda dopisze i będzie wiało ;)

Pewniwe Tomek Kosecki wymodlił nam wiatr i pogodę . W sumie jak latania nie będzie to bedzie okazja do pogadania ;) Kto z listy jeszcze wybiera sie na tą imprezkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Kamyczek_RC

Którzy ? Karne punkty będą za nadgorliwość jutro po południu będziemy na miejscu to się spotkamy byle dopisała pogoda i wiaterek choć te 4m/s. Moim zdaniem latanie przed dzień zawodów nic juz nie daje , a regulacja czego kolwiek to już nie tylko nie daje ale jeszcze psuje wszystko . Nie raz widziałem jak się rozbija modele na rozgrzewce przed zawodami albo w przerwie zawodów Stasiu Gumoliński zabił kiedyś dwa szybowce na Rusku . Rzutek J.Ochmana też wpadł w "tryby" w przerwie MP 2008 przykładow wiele mozna by wyliczyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latanie przed dzień zawodów nic juz nie daje , a regulacja czego kolwiek to już nie tylko nie daje ale jeszcze psuje wszystko .

 

 

Eee... W dwa dni ponaprawiałem model i dzisiaj go ustawiłem "na zbocze" (jeszcze nigdy na zboczu nie latał). Jakoś leci, ale daleko mu do ideału. Z resztą widać, ze huraganu nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

A huragan więcej wybacza ... Bo każde ptaszydło lata jak wieje jak cichnie w powietrzu też się robi więcej miejsca ;) . Michał pochwal się lepiej kiedy go tak popsułeś i co to za ptoszek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dwa takie... A mój solidnie oberwał w Brnie - od tamtej pory miałem tangowstręt. Wczoraj go dopiero pokonałem. O miłości jeszcze nie ma mowy, ale już się akceptujemy.

A jak cichnie w powietrzu, to zaczyna się termika i masz wtedy festiwal przypadków. Pod tym względem klif daje bardziej wyrównane szanse.

Do zobaczenia w Tęgoborzu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooooooooooooooooooooooooooooooooo

 

moje zdjęcia :)

 

 

w sumie to moja żona je robiła. Ciekawe czy jej nie podpadłeś :) Dla bezpieczenstwa woź ze sobą dobre wino :) (białe, półsłodkie)

 

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Dobrze że zdjęcia nie oddają prędkości lotów ;) a z mojej komórki kilka krajobrazów które rekompensowały brak m/s

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

A tak bawiliśmy się w czasie gdy wiało z nikąd :

Dołączona grafika

 

A to prawdziwa żona modelarza ;)

Dołączona grafika

 

Nie zabrakło też akcentów historycznych Tomek złożył kwiaty pod pomnikiem na Jodłowcu

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragment maila, który dostałem od Tomka:

" Zwróćcie uwagę na wyniki w klasyfikacji ogólnej, na numery startowe

czołówki zawodników : 23-24-25- 21-20 byłby jeszcze 22 (Kurek ale

niestety zaglebował) Jedyny wyjątek to Michał Skarwecki który nie był z

tej grupy

zawodników. Widać wyraźnie kiedy warun był lepszy. ;-))

Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom.

Pozdrawiam

Tomasz Kosecki"

 

Od siebie dodam, ze w połowie trzeciej kolejki wiatr przestał w ogóle wiać i po pól godzinie znowu sie ruszył.; niestety - dwa razy słabszy. Ci co startowali w drugiej połowie nie mieli najmniejszych szans nawiązać walki z tymi, co lecieli przed przerwą. Pech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Prawda jest taka że miejsca są w większości kwestia przypadku niż umiejętności zawodników a grupa startująca w trzeciej kolejce przed przerwą ma czasy lepsze o ok 20-30s prawda jest taka że Mistrzem Polski z dużym prawdopodobieńsstwem został by Michał Skarwecki a reszta wyników uległa by radykalnym zmianom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.