Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Oglądałem kiedyś jakieś filmy z seri Tony Halika, coś pamiętam, że jeżdża tam autobusami, wąską ścieżka nad przepaścią, w środku siedzą ludzie i inwentarz żywy, a na dachu autobusu paczki z HobbyKing'a :D Jak nie spadnie w przepaść, to może dojdzie na 1 kwietnia B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi z PP odpisali, że przesyłka nie została zarejstrowana jeszcze w polsce. Więc ciekawe co to jest:

Detailed Report for: EE186287297FJ Date Time Location Service Area Details Mar 03, 2014 12:01AM Poland - Warsaw Parcel items in transit at next postal exchange Feb 26, 2014 1:15PM Poland - Warsaw Parcel items received at delivery exchange Feb 21, 2014 9:39PM Fiji - Nadi Dispatches created

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zeżarł ich własny sukces... Moje zamówienie z Holandii szło dwa tygodnie. Z czego fizycznej jazdy było 3 dni, reszta to "order is received, paid". Teraz kolega zamawiał w niedzielę trochę rzeczy, i w poniedziałek zrobił dogrywkę. Dogrywka już wyjechała, dziś pewnie dotarła do Niemiec, zamówienia niedzieli jeszcze nawet nie spakowali. Zamawiał też na globalu. Wyszło. Pojeździło trochę po Chinach, tu Pekin, tam Szanghaj, znów Pekin, wyleciało... i wróciło do Chin. Znów jest w Pekinie...

 

KOszmar jakiś. Keidyś się zamawiało w EU w poniedziałek i w piątek kurier pukał do drzwi. Dziś jest loteria :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem co Wojtek. Na trackingu paczka już jedzie z Warszawy do następnej poczty od 1 marca. Nie robiłem larum, bo w końcu paczka już u nas, a w międzyczasie termin sporu w paypalu minął. Lipa po prostu. Poczekamy. Jeszcze kilka dni i zacznę się szarpać z HK. Dodam, że paczka szła przez fidżi. Robię zakupy u nich od dawna ale ostatnio coś firma schodzi na psy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiedziałem co się dzieje i miałem od nich nic nie zamawiać ale postanowiłem sobie zrobić prezent na urodziny- nowa ładowarka i żeby nie czekać wybrałem przesyłkę za 30$ która miała być ekspress... No i tak czekam i czekam. Ale zamierzam przed upływem 30 dni otworzyć spór w Paypalu. Więc mają jeszcze tydzień na doręczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy sobie jeszcze miesiąc...

 

http://www.hobbyking.com/hobbyking/forum/forum_posts.asp?TID=53447

 

Jest tam właśnie o tym, że to gówniana firma obsługuje i paczki dochodzą po 50ciu dniach. Dokładnie identyczny przebieg jak u nas.

A dobre info jest taKIE, że paczki przez fidżi już nie pójdą- HK zrezygnowało z tego rozwiązania 1szego marca.

To znaczy, że z radością mogę za tydzień założyć spór w paypalu i żądać zwrotu kasy (chociaż te 30$) za przesyłkę jeśli reszta dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przymierzam się do zakupu aparatury i innych rzeczy na hobbyking. Wyczytałem, że do rabatu "SWARM" trzeba założyć konto i chciałem się dowiedzieć jak to jest z tymi zakupami w hk i czy można im zaufać podając np. nr telefonu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy od kilku lat zakupów w HK mam tak samą sytuację jak opisane przez Kolegów.

 

Paczka wysłana (najprawdopodobniej wysłana, w trakingu jest "Item sent to HWDC TRANSITS ROYALMAIL GREATBRITAN") z Kuala Lumpur, "rozpłynęła się.

 

Zarówno na stronie poczty Malezyjskie jak i Polskiej jest to ostatnia informacja. Nie udało mi się znaleźć strony tranzytowej Angielskiej, na której można śledzić "przelot" naszych paczek przez Anglię, jeśli taki jest jakoś dostępny.

Czy ktoś z Kolegów znalazł odpowiednią stronę?

 

pozdrawiam,

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taką sytuację, że z Kuala Lumpur doleciała do GB i tu leżała prawie tydzień a potem zniknęła i znowu był tylko wpis z Kuala Lumpur. Tak jakby ktoś skasował tą linię. Na szczęście po kolejnych kilku dniach pojawiła się w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - pisz na customer service to royal mail (customerservice (na) your.royalmail.com) . U mnie stwierdzili ze po tak dlugim czasie nie sa w stanie zdiagnozowac/wytrackowac gdzie jest paczka. Ale moze gdybym napisal wczesniej to by ja namierzyli. U mnie przeprosili i odeslali do nadawcy, aby on upomnial sie o odszkodowanie. W tej chwili czekam na zwrot srodkow do Paypala. Maja na to 7 dni roboczych w przypadku placenia srodkami paypal lub 3-4 tygodnie przy zwrocie na karte. U mnie zapowiada sie to dugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po miesiącu oczekiwania paczka dotarła. Zapłaciłem 05.02.14. Łaskawie wysłali 15.02.14 po kilkunastu ponagleniach na live chat. 20.02.14 paczka wylatuje do GB. I wreszcie 04.03.14 paczka pojawia się w Polsce. Paczka standardowo już uszkodzona, no ale przynajmniej towar dotarł kompletny i sprawny :)

 

Eh, żeby paczki dochodził jak kiedyś, góra 2 tygodnie od ZAPŁACENIA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zamawiam pierwszy raz w hobbykingu i mam pytanko do doświadczonych kupijących:

jak zamawiam paczkę z EU to paczka idzie z niemiec, a jak z international to nie wiadomo skąd, tak?

Będę zamawiał gdzieś za 200$ więc vat i cło napewno zapłacę, i jaką opcję z przesyłką wybrać (moje zamówienie to, 2 lipo, radio turnigy i jeszcze parę innych). Muszę zamówić z inter. bo w EU nie wszystko mają. Chyba że podzielić zamówienie, część z inter. a część z EU.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.