Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem wczoraj , a dziś ukazał sie komunikat:

 

" Air transport delay.

Please be aware that the Hong Kong/China Airports have placed an increased focus on parcel security. This has delayed many orders for up to 7 days.

If you find that your order is marked as shipped but does not have a tracking number, or the tracking number isnt working, please do not be alarmed. Over the coming days the tracking numbers will be registered as the Airport filters through the backlog of parcels.

To help reduce the backlog, we're shipping out alot of orders via alternative express methods and via different countries. This is helping to reduce a possible 2-3 week backlog to around 1 week only. We are doing this at a considerable cost to us and hope you can appreciate the extra effort we're taking to avoid these delays which are out of our control.

The current delay is expected for another 7 days and we will update this message early next week or as soon as there is any change the the current status. "

 

Znaczy, że opóżnienia nie są przypadkowe(?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jeśli dobrze zrozumiałem to lipole nie są dopuszczone do transportu lotniczego ze względów bezpieczeństwa.

 

Trochę by to dziwne było bo przecież ludzie samolotami wożą kamery, aparaty fotograficzne, telefony komórkowe, laptopy. Wszystko może być zasilane akumulatorem lipol. A raczej nie ma zakazu przewożenia kamer czy laptopów? A lipol to lipol.

Witam,przytocze tylko informacje iz wadliwy Lipol spalil jakis magazyn odzial pocztowy w chinach,wiec wprowadzono srodki bezpieczenstwa jesli chodzi o lipole.

Przez kamere czy laptopa sie nie zapalil magazyn,bynajmniej nie znam takiego przypadku...a z lipolem juz znam.

Stad te problemy,pewnie chinczycy cos wymysla moze beda wysylki z magazyny w DE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez kamere czy laptopa sie nie zapalil magazyn,bynajmniej nie znam takiego przypadku...a z lipolem juz znam.

Zarowno nojkia jak i iphony mialy problemy z eksplodujacym sprzetem i pozarami.

A co wy o tych lipolach..

Zamawiam i zamawialem lipole i nigdy nie bylo zadnych problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z zamówieniem w Hobby City. Od tygodnia mam status "Shipped", a na stronie poczty HK nie mogę sprawdzić statusu paczki:( Po wpisaniu numeru nadania paczki wyskakuje coś takiego:

 

"To promptly retrieve the record of your item, please key in your Enquiry Reference Number (if available), for example, 05000123A:"

 

O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wszystko pikuś. Ja mam 350 zamówień, a chinole cały czas lecą w kulki. Właściwie wszystko zaczęło się od grudnia 2009. Do tamtej pory wszystkie paczki przychodziły jak w zegarku, max 12-14dni. Teraz zamówienia z połowy kwietnia jeszcze wiszą z dziwnymi oznaczeniami, a te zamówione na początku czerwca już dotarły. Ciekawa logika.. a właściwie jej brak... i jak to wytłumaczyć klienteli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to trzeba umiec robic takie zamowienie zeby 4 miesiace szlo , a tak nawiasem mowiac jesli nie bylo towaru na stanie to czy HC nie kontaktowalo sie z Toba ? bo ze mna zawsze jesli czegos dlugo nie ma i zamowienie wisi w powietrzu, dlatego unikam juz zamawiania towarow niedostepnych,

Ogolnie to najlepsza obsluga ze wszystkich sklepow modelarskich (internetowych) jak dla mnie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie zwalaj w tym przypadku winy na sklep tylko na siebie :)

 

Pozdr.

Tak, moja wina, że stan magazynowy, który miał być uzupełniony w max 30 dni (a czekałem z zamówieniem już 15 dni ) nie został uzupełniony nawet po 90 dniach.

Jeszcze się okazało, że kamerka jest spieprzona (reszty jeszcze nie sprawdzałem, aż się boję znając swój niefart)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam powiedzcie mi jak to jest z tymi Lipolami. Wysyłają je czy nie ??? Pytam się bo nie wiem co mam zrobić potrzebuje pak 2s a właśnie w nim jedną cale mam spuchniętą i nie wiem czy mam rozrabiać pak 3s żeby zrobić z niego 2s i zmienił bym ta spuchniętą cale, a dodam, że wystawiłem ten 3s na aukcje :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie czas i kolejność realizacji zamówień to wielka niewiadoma. Dodatkowo wprowadzili niezbyt zrozumiały system oznaczania i śledzenia przesyłek. Na dwa zamówienia z tego samego dnia, jedno już dawno dotarło (przez pocztę w Szwajcarii), drugie gdzieś krąży :(

Zdecydowanie najszybciej dochodzą zamówienia z Japonii - przeważnie kilka dni.

 

A co do lipoli to wysyłają bez problemów, bez względu na konfigurację - zamawiałem różne, od 1000 2S do 4000 6S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.