Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja myślałem wczoraj, że azwizo i napis na nim "1,2kg + protokół", oznaczać będzie VAT. A tutaj okazuje się, że rozducyli moją paczkę i przepakowywali i muszę potwierdzić czy wszystko jest :evil:

A że z domowników nikt się nie zna, a ja w innym mieście, paczka poczeka do weekendu. Ale czarno widzę, bom ponoć zapisali tylko, że są 4 baterie, paczka przewodów (przedłużacze), paczka opakowań z gumy (rurki termo) i paczka wyrobów metalowych (czyżby piasta?). A gdzie silnik za 20$, serwa za 40$, ŚMIGŁA (ciężko nie pozjnać co to ), regulator za 20$ :evil: :evil: :evil:

 

I co z tego, że mogę spisać reklamację, PP i tak mi nie zwróci, a Addiction czeka i się doczekać nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj tez odebrałem paczkę z PP. Wyglądała jak by ktoś dupą na niej usiadł !!! Przepraszam za słownictwo, ale pierwsze co mi chodziło po głowie, to czy nie jest coś rozwalone w środku, lub czegoś nie brakuje, bo na poczcie mnie pocieszyli że paczka jest poklejona przez urząd celny bo się rozleciała (o zgrozo!). Na szczęście Chińczycy wszytko dobrze zabezpieczyli i chwała im za to. Poza tym w środku były same kable, koła i inne pierdoły. Mam nadzieje że druga paczka z pakietami li-pol dojdzie nie naruszona :/ Taka to prawda że paczka przez pół świata potrafi przelecieć i jej się krzywda nie dzieje, a jak trafi do naszego pięknego kraju to zaraz jakiś cieć musi ja rozwalić :evil:

 

P.s.

A jak to jest w końcu z tym Vat-em? Też są jakieś widełki jak w przypadku cła, że jak się ich nie przekroczy to nie trzeba się bać złego celnika? Macie jakieś skuteczne sposoby aby się uchronić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj tez odebrałem paczkę z PP. Wyglądała jak by ktoś dupą na niej usiadł !!!

Wulkan Panie! Wulkan!!! :D

[...] a jak trafi do naszego pięknego kraju to zaraz jakiś cieć musi ja rozwalić :evil:

Czy Ty zdajesz sobie sprawe ile kosztują nożyki do przecinania taśmy klejącej? :P ...żeby rozpakować pudełko po ludzku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak sobie przeglądałem hobbystycznie :D ich ofertę i stany magazynowe mają kiepskie. Gdyby system nie pokazywał produktów, które są na minusie to praktycznie oferta zmalałaby o 70%

Czy w ogóle jest jeszcze jakiś inny chiński rc-sklep wysyłkowy w którym warto kupować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem 4 maja 2 zamówienia na 170$ i 180$. To późniejsze zamówienie już jest na poczcie i jutro ma opuścić HK, a to wcześniejsze dalej nie zostało odnotowane na poczcie w HK.

HobbyCity potrzebowało 6 dni na nadanie mojej paczki. Tą szybszą wysłali w ciągu 4 dni.

 

Dopiero co obiecywali, że wszystkie zamówienia w ciągu 48h zostaną wysłane. Obiecanki cacanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek rozumiem na ochotnika dla modelarskiego dobra ogólnoświatowego pojedziesz do Hong-Kongu i pomożesz im realizować zamówienia :?: Trochę konsekwencji panowie, chcemy taniej to poczekajmy, to nie jest śmieszne kilkadziesiąt zamówień dziennie, do tego są to paczki bardzo zróżnicowane ... U mnie rekord wysyłany listem to 6 dni. Rozumiem że twoja ostatnia paczka to jakiś EMS :?:

 

Sklep potężnie się rozwija, gorszy jest fakt że do PL nie ma możliwości wysyłki z DE i tutaj należało by pokazać nasze niezadowolenie wspólnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] gorszy jest fakt że do PL nie ma możliwości wysyłki z DE [...]

A to ciekawostka... czy mam rozumieć, że reszta Europy jest opbsługiwana z DE bez problemu?

 

Nie - to teoretycznie tylko dla klientów z DE i blokują jak jesteś spoza DE :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.