Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przeczytajcie ze zrozumieniem list i oceńcie czy jest mowa o próbie oszustwa? Nie przesadzajmy - to jest zupełnie normalna procedura i tyle. Kupujesz płacisz - czasami więcej czasami przychodzi bez problemów.

Ja po ostatnim piśmie byłem zdziwiony kiedy paczka dotarła po odprawie z opłatami 0zł (zero zł)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że zaczynałem tracić cierpliwość postanowiłem napisać maila wyrażającego moją dezaprobatę i zdenerwowanie z powodu ciągłego nie wysyłania mojej paczki.

Możecie sobie wyobrazić, jak bardzo się zdziwiłem kiedy już 30 minut (sic!) później odebrałem odpowiedź:

 

Dear Bartlomiej,

 

Thanks for your email.

 

We are so sorry for the inconvenience.Due to a large number of orders’ delay during our new year’s holiday,our warehouse staffs are doing their best to ship the orders ASAP. We should be back to normal processing time by this week.

 

Hope you can receive your parcel on time and have fun with it.

 

Thank you and have a nice day.

 

If you have any further questions, please do not hesitate to contact us.

 

 

Best Regards,

 

Shark Lee

HobbyKing Customer Support Team

www.hobbyking.com

Ostatecznie poczekam jeszcze ten tydzień czy wyślą pakę :mrgreen:

A swoją drogą to ich Nowy Rok był o ile się nie mylę jakieś półtora miesiąca temu? Niby ile mogli dostać zamówień przez te 3 wolne dni? 15000? :mrgreen: I żeby przez półtora miesiąca nie byli w stanie się wyrobić... Dziwne.

A i jeszcze jedno. Co to jest za zamówienie ASAP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASAP - as soon as possible

 

Jak rzucisz okiem to numer swojego zamówienia to przekroczyli ostatnio milion zamówień :P

 

To nie były na pewno 3 dni wolnego. I niestety nie potrafią wygrzebać sie z korka wysyłek. od wczoraj znów wstrzymali pakowanie iw wysyłanie paczek ze względu na przeprowadzkę do większego magazynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swojej głównej stronie piszą, tłumacząc na polski:

"Jest taki czas w ciągu roku, kiedy cała Azja znika na 2 tygodnie. Szczęśliwie dla was właściciel HobbyKing.com nie jest Chińczykiem i dlatego nasze biuro będzie zamknięte tylko od 13 do 16 lutego".

 

It's that time of year again; when the whole of Asia disappears for 2 weeks. Luckily for you the owner of HobbyKing.com isn't Chinese and therefore our office will only be closed from Feb-13~Feb16.

Więc jednak 3 dni 8)

 

od wczoraj znów wstrzymali pakowanie iw wysyłanie paczek ze względu na przeprowadzkę do większego magazynu.

Skąd masz takie informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z was dokonywał zmiany w zamówieniu ? bo ja dokonałem na inną baterie napisałem im meila i pojawił mi sie status Not Available

a w Order Messages;

Customer requested to make changes.

Wait for info.

Klient poprosił o możliwość zmiany.

Poczekaj na info.

czyli wszystko jest w porzadku i czkeac teraz na zmiany robił kiedys ktos zmiany w zamówieniu jak to jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem bo pomylił mi się silnik. Teraz u nih jest koło północy, więc musisz poczekać, aż zaczną pracować. Wtedy ktoś tam u nich zmieni zamówienie, infromacja o tym pojawi się w rubryce "Order messages". Więc spokojnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Skąd masz takie informacje?

Z forum HC

 

 

Topic: THE BIG MOVE.....

Posted: 26 Mar 2010 at 11:56am

Within 12hrs we will be moving to our new warehouse.

It has taken us 4 months of preparation to get to this point and starting from 11am tomorrow we will begin moving to our new warehouse location which is twice as large as our current space and at the same rental cost!

Our new warehouse will enable us to pick and ship orders much faster and allow us to stock a greater variety and quantity of stock.

 

Due to our warehouse move, we will not be able to post out any parcels from Friday-26th to Sunday-28th.

 

Our warehouse will begin normal operations from Monday 29th.

 

We thank all of your for you patience during this demanding time.

 

Jason

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy pobiłem forumowy rekord czekania na zamknięcie zamówienia ale dziś minęły 44 dni od kiedy je złożyłem. Większość klamotów była dostępna od ręki. Czekałem 2tyg na ładowarkę. Gdybym nie zmienił dziś zamówienia to czekałbym do końca kwietnia co oznacza 60 dni! Tyle czasu trwa dostawa akumulatorów Turnigy 1600mAh 3S 20C Lipo Pack. Niby w opisie napisali, że dostawa co 30 dni ale to ewidentnie bull-shit. Od kilku dni próbowałem się dostać do supportu on-line i dziś mi się udało (czekałem ok 2h w kolejce). Wymieniłem je za dopłatą na Rhino 1550mAh 3S1P 25C Lipoly Pack.

Tak, że jeśli ktoś czeka na akumulatory Turnigy to wg obsługi HK powinny się one pojawić pod koniec kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.