Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie zawracaj sobię głowy Western Union :) Przelew pieniędzy dużo kosztuje, opłata zależy od tego do jakiego kraju wysyłasz pieniądze i jaką kwotę wysyłasz. Ja kiedyś korzystałem z tej usługi robiąc zakupy w Chinach , za wpłatę ok 1000zł zapłaciłem ok. 60zł , z tym, że była promocja na wpłaty do Chin. Ogólnie funkcjonuje to tak jak napisał kolega wyżej.

Paypal jest bezkonkurencyjny, po kilku minutach pieniążki już są, wpłata nic nie kosztuje , tyle, że przelicznik waluty jest trochę wyższy :) Także do zakupów za wodą- tylko PayPal, a do przekazów pieniężnych np. jeżeli wysyłasz kilka tysi rodzince z Anglii do Polski to tylko Western Union ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę dzisiaj na HK, loguję się na konto i sprawdzam stan mojej przesyłki. Jakież było moje ździwienie :shock: , gdy pisało Shipped, a wszczegółach zamówienia pisze, że jeszcze Reserved (pakują paczke) :shock: . Mieliście kiedyś taki paradoks jak ja mam, że niespakowaną paczke wysłano :shock: :mrgreen: :?: . a może przyjaciele z chin zapomnieli napisać, że spakowane... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakież było moje ździwienie :shock: , gdy pisało Shipped, a wszczegółach zamówienia pisze, że jeszcze Reserved (pakują paczke) :shock:

Jakież było moje zdziwienie, gdy przeczytałem to zdanie. Po pierwsze nie pisze, a jest napisane. Po drugie Reserved oznacza zarezerwowany.

I nagle stała się światłość :evil: .

 

 

EDIT: buwi777 był szybszy :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wszczegółach zamówienia pisze

Po pierwsze nie pisze, a jest napisane

coś takiego co pisało kiedyś w szczegółach zamówienia, a teraz nie pisze

Długo jeszcze masz zamiar z takim uporem trzymać się tej błędnej formy 8) :?:.

Nawet największy zapas cierpliwości kiedyś potrafi się wyczerpać :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, wasza racja,

Jak zawsze. No co poradzimy, że jesteśmy piękni? :P

 

co w takim razie oznacza coś takiego CHECK4 (coś takiego co pisało kiedyś w szczegółach zamówienia, a teraz nie pisze).

Zamówienie, po skompletowaniu a przed wysłaniem, jest sprawdzane - czy zgadzają się produkty i ich ilości. Po pozytywnym przejściu kontroli tak właśnie "pisze" w szczegółach. Oznaczenie znika po wysyłce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcem

...chcę...

jedni paypal drudzy jakis western union to czym i jak moze ktos to mi przedstawic?

możesz płacić którym chcesz. Możesz zrobić tak:

-jeśli nie masz konta na PAYPALu to załóż

-wpłać na PAYPAL pieniądze np. przez przelew bankowy

-załóż konto na HK

-wrzuć co chcesz do koszyka

-i zamów, wybierzasz tam rodzaj wysyłki (Air mail, EMS Ekspres, Air Parcel)

-gdy dojdziesz do końca najprawdopodobniej wyskoczy komunikat, wciśnij OK i zostaniesz przeniesiony na PAYPAL

-tam logujesz się i i płacisz :)

można też kartą kredytową, ale to musi ci powiedzieć ktoś inny, bo ja płacę przez PAYPAL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej załóż Pay Pal. Ja tez się z początku "cykałem" bo nie wiedziałem co i jak, ale jak złożysz pierwsze zamówienie to już 0 problemów. Tak jak pisał bartek1333, załóż Pay Pal i przelej kasę, a przy zamawianiu w HC to się sam połapiesz co i jak, nie ma tam niczego skomplikowanego. Albo jak chcesz to mogę ci zamówić co tam potrzebujesz, ale to już na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.