Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie do wszystkich którzy zamawiali towar w okresie świątecznym - jak długo czekaliście na swoje paczki?

Zamówiłem 14 grudnia.

16-Dec-2009 Hong Kong Item posted.

17-Dec-2009 Hong Kong Processed for departure.

22-Dec-2009 Hong Kong The item left Hong Kong for its destination on 22-Dec-2009

11-Jan-2010 Poland Arrived and is being processed.

Dostałem 13 stycznia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

"-arek-"

Zamówienia złożyłem 3 grudnia, paczka opuściła Hong Kong 23 grudnia i ślad po niej zaginął. :(

Arku, ja z kolei zamówiłem sobie miernik cęgowy, co prawda nie z HK, tylko z eBaya, ale na stronie śledzenia przesyłek mam dokładnie ten sam status - opuściła Hong Kong 23 grudnia, i dalej czekam. Najdłużej czekałem raz 1 miesiąc na przesyłkę listową zwykłą, byłem przekonany, że przepadła, ale w końcu doszła. Oby i tym razem się udało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przesyłki o wartości większej niż bodajże 50 euro zawsze podlegają opłacie Vat, czy raczej odbywa się to metodą na chybił-trafił?

Jaką procentowo deklarujcie wartość przesyłki?

Czy w przypadku zaniżenia wartości w stosunku do faktury, zmniejszy to zwrot gotówki w przypadku zaginięcia przesyłki?

Czy w UC trzeba przedstawiać dokument zakupu z tłumaczeniem od tłumacza przysięgłego, czy samemu można przetłumaczyć? A może wcale nie trzeba tłumaczenia, tylko np. potwierdzenie z PayPal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.