Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A moje zamówienie z 15 lutego nadal jako PROCESSING :(

Zamówienie złożyłem dziesiątego.

17-Feb-2010 Hong Kong Item posted and is being processed.

18-Feb-2010 Hong Kong Processed for departure.

19-Feb-2010 Hong Kong The item left Hong Kong for its destination on 20-Feb-2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem zamawiać w tym tygodniu, a tu już od 2 tygodni nie mają pakietu TGY 3s 1600mAh 20C i ładowarek takich tanich. Ile może czekać na te pakiety ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zapytać - może ktoś podpowie...

 

Przy składaniu zamówienia jest wybór metody płatności. Chcę zapłacić kartą kredytową, tylko tam są dwie opcje, które mogą wchodzić w grę:

Paypal or Credit Card (Amex / Visa / Mastercard)

Direct Credit Card Visa / Mastercard + 2%

...i nie wiem, która jest właściwa.

 

Na logikę, wydaje mi się, że pierwsza dotyczy płatności "kredytówką" za pośrednictwem PayPal. Druga - bezpośrednio. No ale pewny nie jestem.

Dla pewności i bezpieczeństwa - którą wybrać?

 

No i co dalej?

Co się podaje (jakie dane) przy takiej płatności? To mój pierwszy raz... :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janosik72, dzięki śliczne za pomoc. Okazuje się, że nie taki diabeł straszny... Dałbym "Pomógł" gdybym mógł. :)

 

buwi777, niestety dopłaca się te 2%, ale z tego co mnie pamięć nie myli, PayPal też sobie prowizję pobiera. Kwestia sprawdzenia który jest tańszy.

Direct Credit Card jest chyba prostszy.

BTW, pytałem o podpowiedź którą opcję wybrać, bo nie byłem pewny, a opis PayPal or Credit Card nie jest zbyt jasny dla kogoś, kto taką płatność robi po raz pierwszy.

 

W każdym razie zamówienie oznaczone już jako Paid i mam nadzieję, że niedługo do mnie dotrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.