Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dokładnie! bulshit! Ja też waruje na te pakiety od początku roku prawie i jak nie ma tak nie ma :evil: Przy okazji myślę o taniej ładowarce turnigy żeby od czasu podładować coś sobie a tu stan magazynowy zbliża się już do -500 szt!!! Mam nadzieje że nie stracę połowy sezonu na radosnym oczekiwaniu... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, o co się wściekacie? Ten sklep i tak działa milion razy lepiej niż połowa sklepów polskich w tej branży. Poza tym jak się komuś spieszy to nie kupuje w chinach, prawda? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zazwyczaj po 2 tygodniach od złożenia zamówienia paczka jest na miejscu, tak więc czas realizacji zamówienia podobny do niektórych polskich sklepów ;) hehe

Miałem pisać i się pytać o te pakiety ale stwierdziłem że nie będę truł im gitary swoją niepełnosprawną angielszczyzną typu kali jeść kali happy :)

W Hobby Hingu powinni robić seminaria żeby nasi mogli tam jeździć na korki :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pobiłem forumowy rekord czekania na zamknięcie zamówienia ale dziś minęły 44 dni od kiedy je złożyłem.

No to nie jestem wiele gorszy :/ Zamówienie złożone 4 marca, wysłane wczoraj... Również 2 godziny czekałem żeby dostać się do supportu.. Masakra jakaś :x Mam nadzieje że paczka dojdzie do zawodów bo jest tam całe wyposażenie do kombatów :? :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na backordera można się zaczekać wiec nie ma się co dziwić są rzeczy które mieli na zamówienie a później znikły z oferty zestaw bezszczotkowy do samochodu 1:8 od roku nie pojawił się :/

 

ja zrobiłem zamówienie z rzeczy które mieli na stanie a na spakowanie tego w karton musiałem czekać 16 dni a jeszcze nie ma jej w systemie poczty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pobiłem forumowy rekord czekania na zamknięcie zamówienia ale dziś minęły 44 dni od kiedy je złożyłem.

No to nie jestem wiele gorszy :/ Zamówienie złożone 4 marca, wysłane wczoraj... Również 2 godziny czekałem żeby dostać się do supportu.. Masakra jakaś :x Mam nadzieje że paczka dojdzie do zawodów bo jest tam całe wyposażenie do kombatów :? :evil:

Ja zamówiłem 6 serw 30 marca i dopiero 11 wyszły z HK :(

 

Jeżeli potrzebujemy coś pilnego warto zastanowić się 10 razy czy aby nie zamówić u nas na miejscu i mieć to na 100% w danym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym ze nie zawsze obsluga hobbycity ma racje. Swego czasu czekalem na folie, i wg supportu folia miala pojawic sie za 2 tygodnie, wiec zrezygnowalem z zakupy. Nie minely jednak 2 dni i folia byla juz dostepna.

Hehe... wykrakałeś :D Wczoraj zmieniłem zamówienie a dziś akumulatory Turnigy pojawiły się w ofercie. No ale nie ma tego złego... będę miał ciut lepsze akumulatory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówienie złozyłem 25.3.2010 a potwierdzenie ze paczka została wysłana z magazynu 12.4.2010 tylko ze ja robiłem zmiane w zamówieniu i dlatego i jeszcze mieli przeprowadzkę do innego magazynu dlatego tak długo a przesyłka to air parcel.

Wie moze ktos jaki bedzie status lub jakies powiadomienie jak paczka będzie w Polsce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówienie złozyłem 25.3.2010 a potwierdzenie ze paczka została wysłana z magazynu 12.4.2010 tylko ze ja robiłem zmiane w zamówieniu i dlatego i jeszcze mieli przeprowadzkę do innego magazynu dlatego tak długo a przesyłka to air parcel.

Wie moze ktos jaki bedzie status lub jakies powiadomienie jak paczka będzie w Polsce ?

ja miałem takie statusy w ostatniej paczce

 

7-Apr-2010 Hong Kong Item posted.

8-Apr-2010 Hong Kong Processed for departure.

8-Apr-2010 Hong Kong The item left Hong Kong for its destination on 9-Apr-2010

10-Apr-2010 Poland Arrived and is being processed.

13-Apr-2010 Poland Arrived the delivery office and is being processed.

13-Apr-2010 Poland Delivered.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, może nie na temat ale podobne pojawiały się w tym wątku.

 

Czy jeśli kwota na paczce będzie inna, a ja podam inną, wyższą(prawdziwą) to będą z tego jakieś problemy?

W sumie ja nie mam wpływu na to jaką wartość nadawca napisał w deklaracji. (oczywiście że jest taka możliwość ale oficjalnie chyba nie mamy na to wpływu :D)

 

Przeszedł komuś trick z zaniżeniem wartości na dowodzie zapłaty? Ile lat odsiadki czeka jeśli nie przejdzie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, może nie na temat ale podobne pojawiały się w tym wątku.

 

Czy jeśli kwota na paczce będzie inna, a ja podam inną, wyższą(prawdziwą) to będą z tego jakieś problemy?

W sumie ja nie mam wpływu na to jaką wartość nadawca napisał w deklaracji. (oczywiście że jest taka możliwość ale oficjalnie chyba nie mamy na to wpływu :D)

 

Przeszedł komuś trick z zaniżeniem wartości na dowodzie zapłaty? Ile lat odsiadki czeka jeśli nie przejdzie? :D

Nic nie grozi oprócz ew. zapłacenia VAT'u od owej kwoty. Skośnoocy przysyłają faktury ..... kwotę i to akceptuje ten - mało lubiany - Urząd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] i to akceptuje ten - mało lubiany - Urząd :)

Nie wiem jak to jest w Polsce ale w Szwecji jest ustalona kwota graniczna powyżej której należy odprowadzić podatek i cło (albo tylko cło... nie kojarzę dokładnie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy wie ktoś moze czy sa odwołane loty z hk do Polski z powodu pyłu wulkanicznego :| bo tak długo czekam na ta paczke a statusy mam takie

14-Apr-2010 Hong Kong Item posted and is being processed.

15-Apr-2010 Hong Kong Processed for departure.

16-Apr-2010 Hong Kong The item left Hong Kong for its destination on 16-Apr-2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.