Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

9-Mar-2010 Hong Kong Item posted.

10-Mar-2010 Hong Kong Processed for departure.

11-Mar-2010 Hong Kong The item left Hong Kong for its destination on 11-Mar-2010

13-Mar-2010 Poland Arrived and is being processed.

16-Mar-2010 Poland Pending customs inspection.

17-Mar-2010 Poland In transit.

 

teraz sobie tranzyt robią :-/ tyle że przez dwa dni to można kraj objechać cały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

20/03/2010 4:51:52 PM

Magazyn na wkracza na właściwe tory i wysyłka będzie w ciągu 48 godzin.

Z radością informujemy, że nasz magazyn już obecnie wysyła paczki w ciągu 48 godzin (średnio). Będziemy kontynuować skrócenia czasu wysłania w ciągu najbliższych 2 tygodni i mieć średni czas wysyłki paczek pocztowych do 24h.

Należy pamiętać, że dane te nie obejmują zaległości ( backorder ) lub wyjątkowo dużych zamówień powyżej 25 pozycji.

 

Takie coś znalazłem na stronie HC ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja mam takie szczęście ale gdy dochodzi list to jast zawsze clony.

A jak paczka to przychodzi oryginalnie zapakowana bez cła.

Ostatnio paczki mają po 3999g i jest gites bez cła. :D

List miał 999g i kurcze oclili. :(

 

PS.

Pewnie pech

 

EDIT

poprawiono błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak to w końcu jest? Cło czy Vat?

to na to nie ma 0% stawki cła?

Vat jak dobrze kojarzę się płaci od 40.99$ a cło od 150E. czy coś mi się pogmatwało?

PACZKI DO 30,92$ SĄ ZWOLNIONE Z VATU,A DO 210$ SĄ ZWOLNIONE Z CŁA

 

właśnie znalazłem to na innym forum innej tematyki ale na temat :)

 

 

Co miałeś w tych 4kg paczkach ze nic nie płaciłeś?

a co w tym liście co nie miał kilograma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy się cieszcie że paczki czy listy dostajecie tak szybko...jak na razie to cisza u mnie

Sergiu - czy paczka do Ciebie już doszła?

 

Miałem ostatnio podobny przypadek "in transit" kilka dni... żadnego awizo, listu z UC, telefonu - NIC. Po kilku dniach "in transit" zadzwoniłem do urzędu celnego zapytać czy trafiła u nich na półkę i czy ją juz oclili. Tam miła Pani powiedziała, że paczka został przekazana dalej i nie została oclona. Okazało się, że paczka była na poczcie.

Leżała gdzieś w kącie z odręcznie napisaną notatką że karton jest uszkodzony i listonosz odmówił wzięcia jej na obchód... nie wiem co zamierzali z nią zrobić i Pani w okienku też nie potrafiła odpowiedzieć na to pytanie.

Przejdź się więc do swojego urzędu pocztowego i zapytaj czy nie leży i czeka tam na Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phoenix_rc, dzięki Ci bardzo za info. Nie wiele mówiąc kieruję się do sedna. Paczkę odebrałem 23-03 osobiście, na poczcie innej niż obsługująca mój rewir. Oczywiście sama paczka przeszła identyczną drogę jak Twoja. Jedyna różnica, to taka, że ja zacząłem dzwonić na pocztę mnie obsługującą. Wniosek jest jeden. Jeżeli "in transit" jest od kilku dni a paczki nie ma, to znaczy że ktoś starał się do niej dobrać i leży sobie na poczcie.

Aby było ciekawiej 24-03 dotarło do mnie 2'gie powtórne awizo- jak to?? nie dość że nie było żadnego zawiadomienia wcześniej to jeszcze paczkę już mam. Pewnie za kilka dni by odesłali do nadawcy.Dobrze, że stan zamówienia się zgadzał- no prawie, kabel nadajnik-PC nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też znalazłem paczkę z HC na zupełnie innej poczcie... Miały być cuda - i som! :P

 

 

Za to ostatnio złożyłem zamówienie w czwartek późnym wieczorem - trochę narzędzi, serwa, silniczek, regulator, śmigła, nieco galanterii. W piątek rano otrzymałem mailowe potwierdzenie, że paczka jest spakowana. W sobotę paczka została wysłana. Wczoraj, czyli w środę, była u mnie. Ładnie? :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.