Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam,

mi zamawiał Szymon (strejla_u), któremu jeszcze raz bardzo dziękuję. Dnia 12.01 zostało zmówione, 18.01 trafiło na pocztę w HK, 20.01 zostało wysłane do Polski, a dziś o 12.35 był listonosz i zostawił awizo (22.01).

Przed chwilę odebrałem i wszystko doszło, bez żadnego cła itp. :D (rekord ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i piszą wyraźnie ale w opisie warunków zakupu tego nie widzę. Dopiero po zakupie można się dowiedzieć jak już się zapłaci .

Nasz klient , nasz Pan ... :wink:

To piszą / mówią jak - czekając na jakąś część - chcesz z niej zrezygnować by paczka mogła JUŻ do Ciebie wyjść - albo czekasz i masz wszystko albo ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek ja to rozumiem.

Problem istnieje jak jest zamawiana tylko jedna pozycja z katalogu. Nic wtedy nie wychodzi i w plecy jest cała kwota dostawy. Jak ktoś zamówi np duży gabarytowo przedmiot powyżej 1m , dostawa EMS'em, to kwota jest pokaźna. No zależy też dla kogo ...

 

Edit: literówka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy płacąc przez PayPal i nie mając środków na karcie, dojdzie do transakcji czy nie? Zamówienie przejdzie w stan oczekiwania na zapłatę? Jeśli tak, to mam 8 dni na rozliczenie zobowiązania czy ile? Na pewno jest o tym informacja na stronie HK, ale moja znajomość j. angielskiego jest mizerna. Chodzi mi głównie o to by zabukować sobie towar na kilka dni, żeby mi go ktoś nie sprzątnął sprzed nosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi głównie o to by zabukować sobie towar na kilka dni, żeby mi go ktoś nie sprzątnął sprzed nosa.

To trzeba zapłacić... Jeśli nie zapłacisz to nie zarezerwują towaru.

dostałem 3$, gdzie se wklepuje ten kod?

Przy zamówieniu, bodajże w 2 etapie, tam gdzie się wybiera wysyłkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba zapłacić... Jeśli nie zapłacisz to nie zarezerwują towaru.

Faktycznie. Jest o tym mowa pod zamówieniem:

"Reserved: This indicates that the items you have purchased are reserved for this order provided the order is paid for and payment has been received by us.

Unreserved: Payment has not been accepted and the goods are still available to other purchases. After payment has been received the goods will become reserved provided sufficient stock exists to fill your pending order."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.