Skocz do zawartości

Yak-54 2.26m


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 334
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...

Nie rozumiem. Snap zrobiony z tworzywa i nie można go rozwiercić ? ? ? :blink:

 

To jest snap w postaci krzyżaka z bardzo twardego tworzywa sztucznego, a feralne miejsce ma wymiar ok. 1,5x1,5 mm. Poza tym trudno go uwycić bo krzyżak opleciony jest sprężyną, która powoduje, że popychacz nie spadnie z głowicy kulowej.

 

Lutownica z drutem załatwi sprawę, miałem podobny problem , zapomniałem o otworku a pod kątem niczym nie dało się dojść,

w końcu go wypaliłem ,bez problemów poza odrobiną smrodu.

 

Tomek, o tym nie pomyślałem. Muszę spróbować. Jak nie wyjdzie mam drugi w zapasie ;) . Dziękuję Ci :) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam te snapy gdyż sam je używałem. Przecież one mają otwór pod M2 lub M3. Za jasny gwint nie rozumiem po co wiercić. Ale skoro trzeba to nie sądzę aby były zrobione z kosmicznego tworzywa co wiertło nie daje rady. Nie można złapać ? Można , wystarczy zdjąć zawleczkę i cały snap się rozkłada.Nic trudnego to nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, ja mam pod gwint 3mm. 2 mm moim zdaniem w benzyniaku jest zbyt delikatny. Mój miał od razu gwint, zakupiłem też do niego gotowy popychacz od Jakuba. Ale i ja jakoś nie dowierzam, że nie da się nawiercić. Ewentualnie zostaje opcja wypalenia + nagwintowania. Z tym, że jeśli wiertło nie bierze to i gwintownik też nie da rady... Być może ma jakąś zewnętrzną powłokę wzmocnioną, może wystarczy jakoś ją usunąć. Spróbuj cienkim drutem miedzianym jak napisał Tomek(o średnicy 1mm. W razie czego otwór i tak ewentualnie powiększysz i nie zniszczysz popychacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.