Skocz do zawartości

pełnometrażowe filmy związane z lotnictwem


kuba r.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzięki bardzo wygrzebałem jakąś fajną książke o załodze lancastera którą tata dostał w dziciństwie za zawody sportowe tytułu nie podam bo raz że ta książka ma 30 stron a dwa że nie ma okładki ale zawsze coś spisze podane tytuły i jutro do biblioteki może coś będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądnąłem ten ,,Pierwszy Start,, , film szybowcowy i powiem wam że ci którzy chcieli by latac szybowcami i latają ich modelami, będą nim zachwyceni pomimo słabej jakości . :D

 

Zna ktoś jeszcze jakieś filmy o tej tematyce ? Z chęcią bym oglądnął jeszcze kilka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

W latach 80-tych leciał taki jugosłowiański film

"Partyzancka eskadra" (Partizanska eskadrila)

http://www.youtube.com/watch?v=gqq2apPA_HM

 

Trochę wcześniej leciał serial, nie pamiętam, ruski czy enerdowski "Ostatni lot Albatrosa"

Może ktoś z Was pamięta, to lub zna oryginalny tytuł? Próbuję to jakoś namierzyć, niestety bezskutecznie. Pamiętam ostatnią scenę z tego filmu jak gość "Foką" wpakował się w "Schwalbe" (wtedy niewiele wiedziałem i teraz tak to interpretuję wg tego co pamiętam :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.