Skocz do zawartości

pełnometrażowe filmy związane z lotnictwem


kuba r.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

tak sobie pomyślałem, że fajnie byłoby obejrzeć czy przypomnieć sobie jakieś filmy związane z lotnictwem, a każdy kto zna jakiś tytuł proszony jest o dopisanie się :)

 

z tego co ja pamiętam to:

- Pearl Harbor

- Tora! Tora! Tora! - Atak na Pearl Harbor

- Czarna Eskadra

- Fly Boys

- Top Gun

- Czerwony Baron

- Ślicznotka z Memphis

- Aviator

- Bitwa o Anglię

i szybowcowy Pierwszy Start

 

czekam na pozostałe tytuły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie znam polskich tytulow, ale filmy jakie moge ogladac wielokrotnie to

La escadrille (albo jakos tak po French'usku :lol: )

Blue Max

 

Zreszta taki temat juz gdzies tu mamy ;)

 

PS. - ok - ta moja la escadrille to Fly Boys :? nie wiem czemu ale fly boys mi raczej pasuje do boysbandu jakiegos - uwazam ze nalezy zmienic tytul :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przymrużeniem oka: Sky Bandits / Gunbus (1986).

Eskadra 633 (1964)

Eskadra Nadziei (2006) - krótki serial o budowie mostu powietrznego z USA do Anglii - raczej bez walk powietrznych.

Dawno temu oglądałem, chyba ruski - "Partyzancka Eskadra"

Kurczę... same eskadry... :P

Dawno temu oglądałem też film o pilotach z I wś, ale to nie był Fly Boys, tylko wcześniejszy film. Za zbitą :ass: nie mogę sobie tytułu przypomnieć... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na www.seans24.pl w gatunku wojenny można obejrzeć wymieniony w pierwszym poście "Czerwony Baron". Film fajny, opowiadający historię niemieckiego asa przestworzy z I wojny światowej (akcent polski - pochodzącego z dzisiejszej Świdnicy), chociaż komputerowe zdjęcia lotnicze sprawiają wrażenie, że mamy do czynienia z grą komputerową.

Na tej stronce znajdziecie jeszcze inne filmy o tematyce lotniczej. Trzeba się zalogować. Myk jest tylko taki, że bez żadnych opłat system pozwala nam obejrzeć tylko 72 minuty filmu. Po tym czasie blokuje i albo trzeba odczekać ponad 50 minut, albo dokonać wpłaty i uaktywnić sobie możliwość oglądania bez ograniczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.