Skocz do zawartości

W końcu mam i ja ! Pinezka od Patryka. Kraksa


baxter12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kochani, jasne że chodzi o formowanie więc nie widzę powodów do dalszych semantycznych rozważań. Ja wyraźnie zapytałem o sposób poprawienia sprawności akumulatora w moim nadajniku czyli jak się to robi a nie jak naprawdę nazywa :wink:

Co do zawodów to można się spotkać a jakże w pięknych okolicznościach przyrody Jurajskich Warowni. Pogadam z ACz i może w Olsztynie pod zamkiem polatamy. Jak widzę mamy sponsora nagrody głównej. Ale to chyba jak już pisałem w maju 2010!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszło skrzydełko od Patryka. Miodzio, skrzydełko ładnie wykonane, sztywniejsze, gładziutkie jak lustro. Dzieki innemu koledze z forum pól kadłuba juz do mnie idzie, tak więc niedługo reaktywacja Pinezki.

http://pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=3181

http://pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=3179

 

 

 

Kołek tez znalazłem, choc schował sie pomiedzy kartony..

 

Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek - na co liczysz, do roboty bo funclub czeka na efekty Twojej pracy :D

Paweł - pewnie masz rację ale cena po moim poście poszła w górę i ze względów praktycznych wybiorę odbiornik 6- kanałowy ale ocenię to na miejscu jak będę w Krakowie

A tak w ogóle to nadal nie wiem jak poprawić pracę baterii w moim MX 12!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to nadal nie wiem jak poprawić pracę baterii w moim MX 12!

Czesc

Jedyna chyba mozliwosc (jesli jakas cela nie oddala duszy) to rozladowac pakiet malym pradem (~0,2 A) do 1V/ ogniwo. Potem ladowac i jeszcze kilka razy powtorzyc operacje.

 

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do aparatury kupiłem LiPola Rino 610mAh, za 6$. Ciekaw jestem ile czasu bedzie wytrzymywał. Miałem upatrzony pakiet 800mAh, za 8$ tez wymiarami pasujący w kieszeń baterii w nadajniku, ale sprzątnęli mi go z przed nosa.

nawet jak pojemność będzie niezawielka, to skończą się problemy z samowyładowaniem ogniw.

 

Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już lecimy z OT to ja nie wrócę całkiem do tematu, ale jednak nawiążę.

 

Otóż w wyniku zbiegu różnych okoliczności zaprojektowałem model o nazwie Pinezka Bis :)

Jak sama nazwa wskazuje jest to rozwinięcie zwykłej Pinezki, tylko o zwiększonym wydłużeniu i rozpiętości do 1,5m.

Z grubsza wygląda to tak:

Dołączona grafika

 

Spodziewajcie się większych ilości danych na święta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.