Skocz do zawartości

W końcu mam i ja ! Pinezka od Patryka. Kraksa


baxter12

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W popularne akumulatory AA Ni-MH da się obecnie upchnąć niecałe 3000 mAh.

Z akumulatorami jest taka prawidłowość, że im bardziej producent jest no-name'owy, pojemność jest większa, a cena niższa. Gdy nazwa zaczyna oznaczać firmę krzak, pojemność przekracza możliwe do osiągnięcia granice, zaś cena spada poniżej opłacalności produkcji :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinezka Bis :)

Jak sama nazwa wskazuje jest to rozwinięcie zwykłej Pinezki, tylko o zwiększonym wydłużeniu i rozpiętości do 1,5m.

czy istniałaby możliwość takiego wykonania tego modelu, tak by mógł startować w zawodach F3J/M i ew. ile by wtedy kosztowała 1-na szt., a ile 3 szt.

 

w wersji 1,5 - nie chodzi mi o większą rozpiętość !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinezka Bis :)

Jak sama nazwa wskazuje jest to rozwinięcie zwykłej Pinezki, tylko o zwiększonym wydłużeniu i rozpiętości do 1,5m.

czy istniałaby możliwość takiego wykonania tego modelu, tak by mógł startować w zawodach F3J/M i ew. ile by wtedy kosztowała 1-na szt., a ile 3 szt.

 

w wersji 1,5 - nie chodzi mi o większą rozpiętość !!!

 

Niestety nie da rady.

Koszt wykonania dźwigara mogącego wytrzymać konkretny start z holu przekroczą wartośc tego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi o robociznę chodzi Rafale.

 

Przede wszystkim problem jest taki, ze w skrzydle VB, jeszcze takiego dźwigara nie robiłem. Więc zanim to przetestuje, zanim się nauczę robić i wykonam to w modelu na sprzedaż to minie masa czasu.

Po prostu, żebym się coś nauczył robić, to muszę to najpierw przetestować w swoich modelach, a później myśleć o sprzedaży modelu w jakiejś technologii.

 

Poza tym zrób taki dźwigar wygięty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Troszkę jakby temacik wyhamował a ja wreszcie (tak mi się wydaje) uporałem się z pakietem w nadajniku (mx 12). Za radą Wojtka przeprowadziłem formowanie od podstaw. Ładowanie do oporu i pozostawienie włączonego nadajnika aż do sygnału dźwiękowego. Trwało to troszkę bo pierwsze rozładowanie trwało 1,5 godziny a każde następne było o około 30 minut dłuższe. Doszedłem do 5 godzin i uznałem rezultat za wystarczający. Tymczasem czekamy na relację Bartka z oblotu Pinezki z nowymi skrzydełkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Słoneczko nieśmiało wygląda i tylko patrzeć jak człowieka wygoni na łąkę a tu nadal cisza. Bartek , oblatałeś w końcu nowe skrzydełka Pinezki? Panowie do boju! Patryk do książek :wink: ale... bez przesady. Do maja jeszcze kilka dni. Odezwijcie się fani nieformalnego fanclubu Pinezki :D !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.