Skocz do zawartości

HK-450 - czyli początek mojej przygody z heli ;)


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

No pewnie marnej jakości model a do tego najlepiej takiej też jakosci wyposażenie, produkt ala żyroskop ,najtansze serwa, łopaty dwie prawie jednakowe w komplecie.

To recepta na sukces.

Po co przepłacać gdy nie widać różnicy ?.

Użytkowałem przez rok na tarczy T-Rexie 450 SE V2 serwa HS65MG. Sprawowały się bardzo dobrze. Ostatnio sprzedałem ten model i zmieniłem na CopterXy. W sumie już miałem 3 Coptery. Na pierwszy model heli tutaj na forum polecono mi T-Rexa SE V2. Tak też zrobiłem. I stwierdzam, że to był nie do końca dobry wybór. Coptery są podobnie niezawodne i tańsze w eksploatacji. Nauka w moim przypadku dużo kosztowała. RC-Skorpion, riku i inne trochę na mnie zarobiły. Połamałem nawet ramę węglową. Miałem kilkanaście poważnych kraks i wiele drobnych. Sewera Hiteca to wszystko przetrwały. Powiem że jak dotąd MG-14 mnie jeszcze nie zawiodły, a mam je w dwóch modelach heli i w jednym modelu akrobata. Też zniosły wiele.

Oczywiście uważam, że HS-65 są lepsze, powiem też że T-Rex SE V2 jest lepszy od HK- 450. Sęk w tym, że ja pracuję i czasem mnie stać na zakup T-Rexa. Jednak niektórzy użytkownicy to np. studenci i inna młodzież, oni mają trochę inaczej.

Poza tym na tym forum jest wiele osób preferujących zakupy tańszej elektroniki z Hong Kongu.

Zakup 3 serw Hiteca kosztuje jednak więcej niż cały ten HK-450.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No i nam Szymona "wciungło" w helimanię. Cóż z autopsji wiem dlaczego i powiem szczerze - rzadko jest to uleczalne :twisted:

Świetnie Ci idzie, powodzenia w dalszym podnoszeniu adrenalinki....

Też mnie niebawem "wciungnie" z tego co wiem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co wy nie powiecie . :P Ceny tych hk sa tak wysokie ze ludzie z ciekawosci sie za to biorą . Ale serio , to ponoc od hk sie zaczyna a konczy sie na T-rex 600 lub 700 . :shock:

HK to dwa heliki w moim przypadku: pierwszy i ostatni. Mam trochę elektrycznych gratów które podejdą pod ten helikopterek, resztę zamówię w HK. T10-tka ma odpowiedni soft to też o stronę nadajnika jestem spokojny. Zobaczymy co przyjdzie z UH ale podobno wersja V2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie niebawem "wciungnie" z tego co wiem. :D

No to widzę że choroba się rozprzestrzenia :twisted:

 

HK to dwa heliki w moim przypadku: pierwszy i ostatni

Też tak mówiłem. Ale z helikami jest podobnie jak z samolotami. Im większy tym lepiej lata (kwestia stabilności), oczywiście w okrutnym uproszczeniu. Nie zmienia to jednak postaci rzeczy że daje ogromną radochę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te 28 dolców moze i nie ma cudów ale opinie i tak sa lepsze niz belta cp . U nas w polsce idzie juz hk poskładac za 450-550 pln + jakis mx12 używka i za 900zł mamy zestaw z którego nam cos przydatnego po krecie zostanie :mrgreen: Chociażby pełnozasięgowa aparatura . Mocniejszy regiel i bezcenne wrażenia z lotu smiglakiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy ta wersja v2 wyszla? bo moze zbyt szybko kupilem?

 

jakie polecicie male serwo cyfrowe na ogonek ( z hk lub innych chinskich sklepow tak zeby w miare tanie bylo) powiedzmy do 15$

 

okazuje sie ze moj zyroskop nie wariuje przy serwach cyfrowych ( sprawdzane narazie tylko przy cyfrowych standardach... na analogach drgają orczyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej pomyśleć o 100% kopii rexa :) ?

http://hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=10901&Product_Name=HK-450TT_PRO_3D_Torque-Tube_Helicopter_Kit_%28Align_T-Rex_Compat.%29

Tym można by już z dobrym wyposażeniem poszaleć 3D :]

A może to temat o HK450 ? Do 3D jestem za cienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.