Skocz do zawartości

HK-450 - czyli początek mojej przygody z heli ;)


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

heh :D przyda sie:P ale jeszcze polatam i porozwalam troche :D

niby 250h na symulatorze i w normalnym locie chcesz rozwalać?

potem sie wezme za 3d jak bede miec pewniejszy sprzęt tzn sprawdzony

"Nie sprzęt lecz technika, zrobi z Ciebie zawodnika..."

Co za problem samemu sprawdzić czy model się nadaje do 3D? Ktoś kto umie latać to nawet słabym sprzętem będzie latał bardzo dobrze. Wystarczy dobrać odpowiednie wyposażenie i niektóre części wymienić na alu i można latać 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie sprzęt lecz technika, zrobi z Ciebie zawodnika..."

Co za problem samemu sprawdzić czy model się nadaje do 3D? Ktoś kto umie latać to nawet słabym sprzętem będzie latał bardzo dobrze. Wystarczy dobrać odpowiednie wyposażenie i niektóre części wymienić na alu i można latać 3D.

Czy ON tak zawsze gada od rzeczy :shock: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helik już wyleciał z Chin do mnie, silnik już będę miał niebawem, żyro też.Musze serwa zakupić odpowiednie i jakieś szybkie do wirnika ogonowego. Pakiet mam , regler mam więc chyba problemem będzie zaprogramowanie radia, ale jakoś dam radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz miał problem z helikiem slawekmod to looknij na stronkę ossm.pl tam kolega też składa hk . Jak krowie na rowie objasnione ,wymalowane i co się tylko da . Nawet chinole by takiej instrukcji nie zapodali .

Ok, dzięki za namiar. Raczej z mechaniką nie będę miał większych problemów, co do softu nadajnika to czarna magia. Dobrze ze pojawiła się instrukcja po polsku.

 

blackriver tak mnie jakoś naleciało, a swoja drogą to myślałem już nad heli wcześniej ale nie aż tak zaawansowanym. Myślałem nad czymś o stałym skoku , ale trafiła sie okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl: Sławku, na heli Cię wzięło :!: :?: No proszę, proszę... :mrgreen:

To jak chce odetchnąć świeżym powietrzem miast wdychać balsę przy szlifowaniu :devil:

Kończę mam nadzieje jutro Guppy'ego w końcu (wdychanko ze szlifu) :rotfl:

 

co do softu nadajnika to czarna magia.

Daj spokój, pierwszy raz może (w Ciebie to akurat wierzę 8) ), kolejne na polu zajmą 15 minut :devil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z TV to żart. W mieszkaniu nie ma miejsca na ucieczkę przed rozkręconymi brzytwami. Nie śpieszy mi sie z oblotem. Poczekam do wiosny i oblot będzie na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dołączona grafika

 

Tak obecnie wygląda mój kartonik części zamiennych ;)

 

Jak do tej pory poszły:

3 komplety łopat

2 szpindle,

2 okucia łopat,

1 pręt flybara

1 komplet łopat ogonowych

1 belka ogonowa.

 

Te 5 kompletów łopat przyszło do mnie dziś. Jeszcze ciepłe, pachną świeżą żywicą :mrgreen: A szpindle przez przypadek zamówiłem 4 mm , a przecież u mnie w heli siedzą 3mm :( Na szczęście został mi jeden 3 mm. Więc jak przyjdą nowe okucia i pręty flybara, to znowu się porozbijam.

 

Stateczniki alu dostałem od Jacka, za co serdeczne dzięki ;)

 

Ogólnie to mam jeszcze nieźle posiekany statecznik pionowy łopatkami ogonowymi, bo przy przyziemieniu się odgina wprost na rozpędzony wirnik ogonowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.