Skocz do zawartości

KLUB RC ZŁOTÓW-nasze latanie w Złotowie i okolicy.


GOGO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Poniżej zamieszczam mapkę z dojazdem. Mam nadzieje, że pomoże. Trzeba się kierować na Człuchów i za salonem Skody skręcić w lewo na Wiśniewkę. Za około 300 metrów jak skończy się las po lewej stronie jest polna droga.

 

Obrazek

tu masz mapkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyrax daj jakies namiary na wasze lotnisko w Złotowie -jak dojechać z naszej strony

z Wągrowca na Margonin -> Szamocin -> Białośliwie -> Krajenka -> Złotów

 

w samym Złotowie cały czas główną drogą nr. 188 pod koniec ulicy Chojnickiej skręcamy w lewo na Stawnicę i za lasem kolejny raz już w polną i jesteś na miejscu

 

mapa: z zaznaczonym punktem

http://rcspot.pl/?subPage=miejsce&id=11&obrazy=1&stats=1

 

 

a tu zobrazowane to czego nie widać jeszcze na mapach :devil:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my dziś byliśmy polatać troszkę na lotnisku z młodym :rotfl: i napiszcie na PW kiedy będziecie czy w sobotę czy w niedziele co tam uzgodniliście bo ja musiałem szybciej zmykać :(

 

Dołączona grafika

 

jak widać silnik schowałem ale jeszcze muszę go poprzerabiać trochę :crazy: lotki do samego końca przedłużyłem i serwa na środek lotek przesunąłem i musiałem wzmocnić lotki płaskownikiem węglowym :crazy: troszkę lepiej skręca :D a później poproszę was o oblot by lepiej latał jak go skończę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj. Kosiłem trawę i załapałem się na oblot. Sławek oblatał swój nowy nabytek. Jak 54 albo 55 :? - spalina 1.8m. Pierwszy start trochę nerwowy, za duże wychylenia ale potem już było coraz lepiej. Lata rewelacyjnie :shock: . Zdjęcia wstawi Sławek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.