Skocz do zawartości

KLUB RC ZŁOTÓW-nasze latanie w Złotowie i okolicy.


GOGO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jarek, zapraszamy.

W niedzielę modelarski narybek ćwiczył intensywnie loty skrzydełkami i ... chwytanie lądujących skrzydełek w ręce. Było z tym różnie ale podziwiałem ich zapał :shock:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Sławek z Jarkiem przygotowują Easy Cuba do oblotu. Oblot się odbył ale model wymaga jeszcze regulacji.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

A Tomek w warunkach lotniskowych naprawił silnik swojego Madmana. W silniku obluzował się jeden z magnesów. Po wklejeniu model wykonał do końca dnia dwa loty a silnik pracował tak jakby nic się nie wydarzyło czyli z pełną mocą.

 

Dołączona grafika

 

A dzisiaj dzwoni mój telefon - Wojtek, i prosi mnie abym ,,podszedł do płota,, :o . Wyglądam przez okno a tam taki widok.

 

Dołączona grafika

 

Dostawa do domu świeżych dorodnych malin których Wojtek jest producentem. Moja połowica jest zachwycona, tłumacząc że idzie zima a wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że będzie długa i ciężka. Poza kilkoma wyjątkami wszystkie owoce przeznacza na... Nalewkę :D No cóż, wierzę w kobiecą intuicję i ten produkt pozwoli łatwiej znieść zimę :P

 

 

Zapraszamy wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.