Skocz do zawartości

Oldtimer DETHERMALIZER


jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie bardzo wiedziałem gdzie umieścić wątek i dałem tutaj (podpada wielkość). Niema takiego podtematu, a tym bardziej modeli z napędem gumowym. Konstrukcja modelu z 1941r. W oryginale, model z napędem gumowym, mój dostanie napęd elektryczny i oczywiście wyposażenie RC. Konstrukcja prawie całkowicie z balsy z niewielką ilością sklejki. Rozpiętość modelu 1200mm. W stosunku do oryginału model ma ster wysokości, ster kierunku i dzielone skrzydła.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...

Witam. Widziałem model u nas, na ziemi i w locie :shock: . Perfekcyjnie wykonany i latający jakby w zgodzie z epoką w której powstał czyt. słaby napęd. Pan Jan z naszego lotniska też coś takiego zbudował ale jeszcze się nie chwali. Tak więc w Starogardzie Gd. i Wilczych Laskach konkurencja w tej klasie będzie duża. No i jest moda na takie modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.