Skocz do zawartości

OL-PEN MODEL - www.modelarski.com Wycinanie elementów modeli ploterem laserowym


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie do sprzedaży trafiła nowa ładowarka Hiteca-

X2-400 Multi-Charger 2x20A o naprawdę fajnych parametrach.

Zapraszam!

 

P.S.

przypominam o promocji na OS MAX GT55 -to już naprawdę ostatnie sztuki w promocyjnej cenie !

 

A za chwilę rozpoczniemy kolejną promocję tym razem silnik GT-33 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 4 tygodnie później...

Dziękuję za udział w promocji silników OS Max GT :-), teraz ruszymy z silnikami Os Max FS 30, 40, 110P, 155P i 200P. Myślę, że od poniedziałku będą już w sklepie.

A z nowości ostatnich tygodni :

1.Nowy model dla początkujących i szukających modelu do rekreacji czyli VENTO , model sprzedawany jest w trzech wersjach. Oblatałem już sześć egzemplarzy i powiem , że jest to najlepszy ze sprzedawanych do tej pory modeli elaoporowych !

 

2.Bardzo fajny model samochodu FLASH 2,4Ghz 1:10

 

3.Coś dla "makieciarzy" czyli osłony na światła pozycyjne i lakiery do nich

 

4.Naprawdę rewelacyjny model Graupnera Monsun 2,2m

 

5.Mechanika śmigłowca KDS 450SV w super cenie

 

Pozdrawiam !

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Już od dziś startują kolejne promocje z okazji 15-lecia Ol-Pen Model !!!

A oto one:

1.Znakomity 10 kanałowy nadajnik Sanwa SD-10 w niespotykanie niskiej cenie 799,- zł !!!

 

2.Jeden z ładniejszych modeli akrobacyjnych dwupłat EAGLE z firmy SEAGUL w rewelacyjnej cenie :649,-!!!

 

3.Znakomity silnik japońskiej firmy Os Max Fs-30 w rewelacyjnej cenie :599,-!!!

 

4.Znakomity silnik japońskiej firmy Os Max Fs-110P z pompą w rewelacyjnej cenie :1159,-!!!

 

5.Znakomity silnik japońskiej firmy Os Max Fs-155P z pompą w rewelacyjnej cenie :1299,-!!!

 

 

Oferta ważna do wyczerpania zapasów !!!

ZAPRASZAMY !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Koledze i Firmie jubileuszu i życzę kolejnych!!

 

Miałem ładnych parę lat temu okazję poznać Kolegę osobiście, w czasie jednej z imprez modelarskich we Włocławku, co bardzo mile wspominam.

Kupiłem wtedy w firmowym stoisku Ol-Pen elektroszybowiec wraz z wyposażeniem, który dzięki życzliwym poradom jak nie zapłacić frycowego, mam do dzisiaj.

Pozdrawiam,

Roman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Żeby tradycji stało się za dość ... RUSZA ŚWIĄTECZNO- NOWOROCZNA PROMOCJA w Ol-Pen Model !!!

w tym roku wszystkie zamówienia złożone w dniach 15.12.2012 do 31.12.2012 zostaną objęte RABATEM 10% !!!

 

Rabat obejmuje również wszystkie pozycje sprowadzane pod zamówienie i oczywiście zakupy w sklepie stacjonarnym!

 

Zapraszam !!

 

Radosław Oleksy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szanowni Forumowicze !

W nadchodzącym 2013 roku chciałbym życzyć Wam Samych Sukcesów, Zdrowia oraz Wszelkiej Pomyślności, no i LOTNEGO SEZONU 2013

Dziękujemy za kolejny rok współpracy, i mamy nadzieję, że będziecie z nami w kolejnym 16 roku naszej działalności.

 

 

informacje :

W dniach 2-6.01.2013 musimy zrobić coroczną inwenturę, więc w tych dniach sklep stacjonarny będzie nieczynny i nie będą realizowane przesyłki.

 

Ale w ramach zadość uczynienia postanowiliśmy przedłużyć świąteczną PROMOCJĘ 10% DO DNIA 06.01.2013.

Rabat obowiązuje na wszystkie produkty dostępne w sklepie i sprowadzane pod zamówienia !

 

 

Pozdrawiam !

Radosław Oleksy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Wielkiej Nocy... i może choć trochę pogodnych :-)

 

Życzy zespół Ol-Pen Model.

 

Zapraszamy do składania zamówień w okresie świątecznym - wszystkie zamówienia złożone w tym okresie zostaną objęte RABATEM 10% !!!

 

Rabat obowiązuje w dniach 30.03 - 01.04 do godziny 24.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

UWAGA !!!

 

W dniach 12-14.07 .2013 uczestniczymy ze stoiskiem handlowym w Pikniku Modelarskim ŻAR 2013 w Międzybrodziu Żywieckim ... i w tych dniach sklep będzie NIECZYNNY !!!

 

Ale wymyśimy promocję dla składających w tych dniach zamówienia i oczywiście na Żarze będą również promocyjne ceny :) !

 

Nie wymysliłem nic oryginalnego , ale

ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE W TYM OKRESIE BĘDĄ PREMIOWANE RABATEM 10% !!!!

 

 

Zapraszam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.