Skocz do zawartości

Zimowe, wiosenne, letnie i jesienne latanie w Krakowie


Callab

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów!

 

Chciałem się przywitać w tym krakowskim wątku...

 

Latam od kilku dni takim oto modelem ESA:

Obrazek

 

Jeśli chodzi o samoloty RC to są moje pierwsze kroki. Do tej pory ćwiczyłem na modelu śmigłowca CopterX450.

 

Miałem już okazję poćwiczyć cięcie wstążek w jednym starciu, ale mam nadzieję na duuużo więcej... tutaj krótki filmik z pokładu KI z jednej z rund:

[vimeo]http://vimeo.com/14886129[/vimeo]

 

Jeśli organizujecie jakieś walki (albo inne rodzaje latania) w okolicy Krakowa, to ja sie z chęcią na to pisze...

 

Pozdrawiam,

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj nie dam rady z ESA, może w sobotę znajdę czas...

PS. Wstępnie pisze się na szybowce na weekend. Jak się uda to w piątek i sobotę wieczorem będę kończył Fauna, może uda się go ulotnić w niedzielę jeżeli nie to mam do wykończenia Blizzarda, do którego wrzuciłem troszkę mocniejszy silnik i trzeba sprawdzić jak z nim lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzisiaj będę na Czyżynach z modelem F2B, chętnych do obejrzenia zapraszam ;) Dzisiaj będzie nas dwóch, a zjawimy się na lądowisku dla śmigłowców (gdziekolwiek to jest, tak mi kumpel mówił ;) )

 

Pozdrawiam i do ewentualnego zobaczenia,

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś kiepsko widzę te nasze dzisiejsze walki. Byłem przed chwilą na zewnątrz i chciało mi głowę urwać :devil:

Chyba rzeczywiście trzeba będzie duuużo kleju. Ale Mirek ma rację. Piloci myśliwców nigdy nie mieli łatwo i trzeba latać w każdych warunkach. Koło 17 wiatr ma mieć już tylko 4 m/s :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiało ale dało się latać a zdobyte doświadczenia w walce z wiatrem, zaprocentują na zawodach.

Gratuluje Kubie dwóch cięć i Rafałowi jednego celnego ataku na mojego Hellcata - ciekawe czy ten moment został nagrany na pokładowej kamerze :shock:

Ja niestety dziś poległem .... tzn. zostałem bez punktów :cry:

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie mówi, że najlepiej walczyć z wiatrem w plecy :) Chcieliśmy spróbować jak będzie z wiatrem bocznym, ale i tak wszyscy się ustawili tak, że wiało w :ass:

Ciekawe jak będzie na stadionie na zawodach. Nie będzie chyba aż tak dużo miejsca, żeby ustawić się z korzystnym wiatrem.

ciekawe czy ten moment został nagrany na pokładowej kamerze :shock:

No właśnie Rafale, czekamy na filmik :) . Moich cięć nie będzie bo kamerka była skierowana do przodu :( ale i tak chętnie zobaczę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny filmik, z góry dopiero widać jak szybko latają modele ESA. Dobrze widać czerwony spód modelu Kuby :-)

 

Trening jutro od 8.00 na Czyżynach w tym samym miejscu. Dziś wylatałem po pracy 3 pakiety Hellcat-em, po korekcie wychyleń lotek na 125% wreszcie zaczynam czuć ten model - jutro nie będzie taryfy ulgowej :)

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gotową do oblatania (nie malowana jeszcze) Foczke.

Będzie ktoś z użytkowników ESA i wspomoże mnie dobrą radą :) przed moim pierwszym lotem modelem ESA?

 

Oprócz tego rekreacyjnie Piper`ka po malowaniu przewietrze.

 

Pobiednik, Czyżyny, śmietnik... inna miejscówa...?

 

EDIT

Będzie ktoś latał jutro na Czyżynach 8-9:00?

Troszku dla mnie za wcześnie :) ale od 10:30 do późnego popołudnia jestem dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.