Skocz do zawartości

Budowa RC Nitro Buga od podstaw.


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

 

Oj nie nie. Ja sie nie poddam. Pisalem wczesniej ze nie bede mial na to czasu przez kilka dni. Dzisiaj wieczorkiem zabieram sie do roboty. Tomek jeszcze sie nie ciesz.

 

Co do wagi to caly zespol tak jak na zjeciu wazy 153 gramy. To za duzo? Nie orientuje sie, ale wydaje mi sie ze nie trzeba oslabiac tych wachaczy otworami jak narazie. Jak model okaze sie za ciezki to potem pomysle o zmniejszaniu wagi. Pozdrawiam

 

Ok żeby nie było że odpuściłem. Pozdrawiam

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dlaczego po edycji postu jest w nim stara data?

Jeśli chcesz, żeby po edycji post pokazał się z nową datą musisz po wejściu w edycję skopiować jego treść, wycofać się do widoku posta i usunąć go, potem przechodzisz do pisania nowego posta i wklejasz do niego skopiowaną treść tego usuniętego dodając dopisek, który chciałeś dodać i wysyłasz go.

Ten sposób działa pod warunkiem, że nikt nie dopisał się pod Twoim postem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczyna to jakoś wyglądać;d Tylko nurtuje mnie sprawa napędu, czy będziesz wiercił dziurę w zwrotnicy i mocowaniu wahaczy ??

Nie za bardzo rozumie gdzie ta dziura miała by być. Tak czy inaczej nic takiego narazie nie planuje.

 

Update poniżej:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Kół nie będzie do czasu, gdy kupie tokarkę i zrobię tulejki. Na razie puki co to wracam do pracy przy biurko i projektowaniu tylnego zawieszenia które chcę zrobić w trochę inny sposób. Dolny wąski wahacz i stabilizator od góry.

 

Jeszcze pytanie z innej beczki. Czyt taki zestaw się nada do modelu?? Czy lepsze 40 czy 27 Mhz?

http://www.anticsonline.co.uk/1485_1_18770.html

 

 

Komentarze mile widziane. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40.ale szukaj pistoletowej.Komentarz?.Na razie zrobiłeś najprostrze części.Poczekam na przeniesienie napędu,hamulec,dyfry,dogbony i całą inną rzeszę części.Ale Cię nie minie :twisted:

Zmień tytuł na inny.Buggy to nie jest ,bardziej przypomina On road'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokadnie. W zalozeniu od poczatku myslalem o czyms wygladajacym jak buggy ale wiem ze nie bede nim skakal. Wiec powiedzmy ze ma to byc lekko terenowy samochod, czyli po trawie i w miare roznym terenie.

 

Jak zrobisz półosie? Na tokarce?

- Tak chce pooski wytoczyc ze stali. Bedzie to mniejwiecej wygladalo jak dwie sruby mocowane w sobie a pomiedzy nimi lozysko. Pozniej wrzuce jakies rysunki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istotnie orientacyjnie ,bo to centralny dyfer.Jeżeli chodi Ci o wytrzymałość i bezawaryjność to dyfry z Losi 8 lub Carson Specter lub Carson CNB/CNT Ten ostatni ma zaletę że jest we własnej obudowie a nie w domku,ostatnio szczepiłem takiego do Bycmo 1:7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.