Jump to content

Mistrz w TVN


Dj.

Recommended Posts

Witam, napewno wielu z Was zna Piotrka (Miszczu) osobiscie, bądz z forum. Zapewne nie wszyscy wiedza,ze oprócz silnej woli walki na polu zawodów aircombatu - gdzie Piotrek odnosi niezaprzeczalne sukcesy,jest jeszcze jedna "dyscyplina" dużo bardziej powazna z którą nasz Kolega zmaga sie najczęsciej wtedy gdy nie lata modelami... Podziwiam Anie i Mariana(rodzice Piotrka) - jak oni to znoszą - zresztą Piotrka takze. Spotykamy sie czasem i mysle,że ten młody człowiek jest naprawde twardy. Niejeden poległby w walce - nie Piotrek... Cóż tu będe dużo pisał, film wszystko Wam wyjasni. Piotrek TRZYMAJ SIE!

 

http://www.tvn24.pl/2302580,12690,0,1,1,mistrz-modelarstwa-nie-daje-sie-rakowi,wideo.html

Link to comment
Share on other sites

Chcę wyrazić ogromny szacunek dla Piotrka i jeszcze większy dla jego rodziców. Zdrowia i wytrwałości.

 

 

ps.

popraw link

 

 

a reportaż oglądałem na żywo, nie wiem czy ten sam ale coś koło świąt był w tv

 

Kurcze Motyl rozwaliłeś mnie, jak mogłeś oglądać coś na żywo jeżeli materiał został profesjonalnie obrobiony w studio, oglądałeś na żywo jego montaż, kręciłeś na żywo materiał jako kamerzysta :?: Na żywo to może być relacja z meczu, wiecu etc dopasuj sobie.

Dzięki Chłopie poprawiłeś mi humor.

BTW - to jakby blondynka powiedziała że jest trochę w ciąży ...

Link to comment
Share on other sites

Dj., no jednak podobny :] było to w okresie jak lekarze inaczej interpretowali zalecenia NFZtu dotyczące chemioterapii.

 

wotoma, szkoda mi czasu na dyskusje z tobą i twoim czytaniem ze zrozumieniem i interpretacji przenośni, jak już to ogarniesz to zacznij od zapoznania się regulaminem forum.

Link to comment
Share on other sites

Piotrek, 25 lat temu ja swoją walkę z chorobą wygrałem (przynajmniej częściowo). Byłem wtedy w Twoim wieku. Co Ci powiem? Jeżeli będziesz wierzył, że wygrasz tą "walkę", to wygrasz ją na pewno. Po co? Nie dla rodziców, kumpli, sympati tylko dla siebie samego, egoistycznie tylko dla siebie. Dlaczego? Żeby udowodnić tym wszystkim "lataczom", że Puchar Świata Aircombat'u jest Twój. Moim celem było (i jest) czuć 800m nad ziemią drążek w ręce i pedały pod stopami np. Jantara. Jeszcze nie znalazłem instruktora, który podjąłby się wyszkolenia osoby jednoręcznej, ale wiem, że kiedyś go znajdę. Ten cel pozwolił mi wygrać z chorobą i póki co... jest jak jest.

Link to comment
Share on other sites

a ja jeśli wolno dodam swoje trzy grosze. Jesteś osobą, która powinna swoją historię rozpowszechnić, mam na myśli pokazać chorym, że nie ma rzeczy niemożliwych, już po części to zrobiłeś, jest wiele dzieciaków, które potrzebują porozmawiać z kimś, kto zrozumie ich lepiej niż rodzice. A poza tym, Miszczu dwie rzeczy:

1.: Jesteś wielki :)

2.: Jedź i wygraj ten puchar!!

Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki Piotrze za powodzenie Twojej walki. Obyś wygrał ją tak skutecznie, jak w Combacie tniesz taśmy przeciwników.

Dla mnie już jesteś Mistrzem Świata.

Mało kto ma tyle samozaparcia co Ty.

 

Ten materiał obejrzałem ze ściśniętym gardłem.

 

Gdyby była potrzeba zorganizowania akcji zbiórki krwi lub rejestracji dawców szpiku to daj znać- coś się zorganizuje we współpracy z Klubem HDK w zakładzie, w którym pracuję.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.