Skocz do zawartości

Mistrz w TVN


Dj.

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Cieszę się, że temat Piotrka został poruszony na forum. Dla chcących pomóc podaję poniżej dane Fundacji, która pomaga w zbiórce pieniędzy przeznaczonych na leczenie Piotrka:

 

1% podatku:

 

nazwa OPP-Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"

numer KRS -0000086210

dane szczegółowe-Piotr Miszczyk 543

 

oraz:

 

konto na darowizny imienne

fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"

ul.Bujwida 42 50-368 Wrocław

11 1160 2202 0000 0001 0214 2867

tytuł wpłaty Piotr Miszczyk 543

 

 

Uważam, że wszelkie komentarze są tu zbędne. Każdego kto chce i może pomóc proszę o wpłatę 1% z podatku, nic nas to nie kosztuje. Pieniądze zebrane na w/w kontach w całości są przekazywane tylko i wyłącznie na leczenie Piotrka. Wszystkie inne wydatki są finansowane przez Jego Rodziców. Jak wszyscy wiemy NFZ nie finansuje za wiele badań, które są niezbędne, a zarazem kosztowne. Fundacja ta gwarantuje wsparcie finansowe nawet przy nawrotach choroby.

 

Mam nadzieję, że nie będziecie obojętni i wspólnie pomożemy.

 

Piotrek pozdrawiamy Ciebie i Rodziców! Trzymajcie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też trzymam kciuki za Twój sukces-grunt to pozytywne myślenie. Ja przechodziłem coś takiego 5 lat temu i udało się. Nie interesowałem się jeszcze modelarstwem, ale miałem marzenie żeby wyzdrowieć i zostać pilotem. Jak wszystko się uda, jeszcze w tym roku zacznę kurs na szybowce i spełnię marzenie. Ty też dasz radę! Jeszcze nie jedne zawody wygrasz! Jak czegoś się bardzo chce i się do tego dąży to prędzej czy później się to osiąga. Wierz mi, wiem co mówię. Zgadzam się z kolegą wojcio69. Wierzymy w Ciebie Wszyscy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dziękujemy Wszystkim za wsparcie a obsłudze forum za przyklejenie tematu.

Piotrek 10 dni po trudnej operacji neurochirurgicznej( inplanty kręgosłupa) a kilkanaście godzin po zdjęciu szwów wystartował w zawodach ESA wygrywając je w obu kategoriach ZDECYDOWANIE pokonując przeciwników.

>>>>WYNIKI.<<<<

Teraz mimo czekającego go dalszego leczenia, z niecierpliwością czeka na następne zawody.Tym razem EUROCUP ACES w Warszawie.

425fe069a31cd6dbmed.jpg[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, czy to jest senst pisać rzeczy oczywiste, ale chyba nie wytrzymam...

 

Po przeczytaniu postów o tych zawodach, aż nie wierzyłem własnym oczom... Brawo Piotrek, pogratulować takiego samozaparcia iiii wszystkiego - nie sposób wymienić tych wszystkich pozytywów :)

Oby tak dalej - POWODZENIA :!: :!: :!: i jeszcze raz BRAWO :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Piotrze! Szczere gratulacje i pokaż europejczykom a potem całemu światu kto jest mistrzem.

 

P.S. A czy koledzy z forum rozliczyli się już z PIT'ów?

 

1% podatku:

 

nazwa OPP-Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"

numer KRS -0000086210

dane szczegółowe-Piotr Miszczyk 543

 

oraz:

 

konto na darowizny imienne

fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"

ul.Bujwida 42 50-368 Wrocław

11 1160 2202 0000 0001 0214 2867

tytuł wpłaty Piotr Miszczyk 543

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jako osoba niejako "nie w temacie" może i jestem "niegodny" zabierania głosu. Ale przykro i zarazem dopingująco jest czytać posty w tym temacie.

Większość z nas żyje z dnia na dzień nie widząc sensu. A tutaj chłopak chodź na zakręcie swojego życia potrafił w bólu znaleźć sens. Tacy ludzie dają siłę nam zdrowym.

Spoczywaj w pokoju kolego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.