Jump to content

PZL P-11c i ciekawe malowanie.

pelikan1500

Recommended Posts

Okazuje się że nie wszyscy pragną JEDENASTKĘ w malowaniu typowo bojowym czyli piękna polska zieleń . Dołączona grafika

Kilka ich już stworzyłem ale zawsze jakoś umykało mi to malowanie z salonu lotniczego w Paryżu / chyba to było tam właśnie /.Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

kurcze, Ty to masz wydajność, żebym chociaż potrafił z połową twojej prędkości :mrgreen:

Super, choć nie jestem fachowcem w barwach, ale takie malowanie jakoś mi się kojarzy z P-24, jakoś tak mi utkwiło w pamieci bodajże z jakiegoś MM

Czy ty masz jakiś zakład produkcyjny ?

.... w tym tempie do wiosny odtworzysz cały stan polskiego lotnictwa z września 1939r :-)

To malowanie faktycznie kojarzy się z P24, model perfekcyjny - gratuluje

ms

Takie malowanie miało PZL P-24 i właśnie jeden egzemplarz P-11c .

W dziale Gdzie można kupić kombata są podane linki do stron z modelami .

Janek te nadruki to robię lewą ręką ale jak mi mój mały buldog francuski nie przeszkadza .

Już nie wiele tych polskich samolotów co latały we wrześniu 1939 r. mi zostało.Dołączona grafika :mrgreen:

Faktycznie była tak pomalowana P 11c na salonie Paryskim. Znalazłem nawet zdjęcie zrobione w trakcie trwania salonu, ale niestety w tamtych czasach były czarno-białe zdjęcia :( . W opisie malowań P 11stek znalazłem opis takowego malowania (książka A. Glassa).

• 3 months later...
  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.