Skocz do zawartości

Podstawy FPV i jak tanio zacząć.


diem

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 651
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To dwie zupelnie inne kamery, jedna to sony, druga to sharp.

 

Ja podaje tutaj tylko SPRAWDZONE rozwiazania ktore mozna kupowac bez zastanowienia . Temat jest po to by kazdy poczatkujacy mogl ogarnac FPV w mgnieniu oka bez przeczesywania tysiaca postow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosił bym w podsumowaniu który zestaw kompletny polecacie i dokonam zakupu pod laptopa, ewentualnie na PW.

 

Pozdrawiam

Łukasz

Kolego Łukaszu... przeczytaj ten temat od poczatku. Zestaw sklada sie z komponentow ktore mozesz sobie dobrac, pisales juz mi na PW.... Wybierasz jedna z kamer, zestaw video oraz grabbera do laptopa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item915820706_technika_dvd_dvix_przenosny_odtwarzacz.html co wy na to?:D

 

da sie na takim sprzecie zrobic podglad na zywo?

Prosze, czytajcie dokładnie wątek od początku :DKażde urządzenie posiadające WEJSCIE AV. Jesli sprzedawca odpisze Ci ze dvd przenośne posiada takie wejście to bedzie dzialac. Jesli go nie ma to nie bedzie dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jakas fajna platforme zbudowac

Tanią platformę trenerkowatą pod FPV zaczalem budowac. Niestety mam tyle rzeczy na raz do roboty ze nie idzie mi to zbyt szybko. Po zrobieniu z niego trenerka w innym wątku (poinformuję) pokaze jak zalozyc zestaw na model itd.

 

http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=25109

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyko ja wlasnie chce zrobic od podstaw.... troche miekkiego epp mam jeszcze (grubosc 2cm)

 

myslalem o czyms na ksztalt ( zapomnialem nazwy.... jak sobie przypomne to edytuje- polski samolot- naped tyl silnik chyba 650ccm byl w oryginale i rozpietosc okolo 7,5m gornoplat)

Ja mam pomysl, zaloz swoj temat w dziale Platformy, napisz zalozenia, podyskutuje na pewno wiecej osob, moze jakis fajny modelik powstanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.