Skocz do zawartości

Lata lecą...


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Od dziesięciu lat śledzę fora internetowe poświęcone modelarstwu. Zaczynałem od precla, potem modelarz.com i forum Alexa, teraz PFMRC.

I naszła mnie taka refleksja, że byłem świadkiem prawdziwej ewolucji niektórych kolegów-modelarzy. Pamiętam, jak zaczynali, stawiali pierwsze kroki w naszym hobby, z czasem coraz rzadziej zadawali niemądre pytania, za to budowali coraz to ładniejsze modele. Teraz już dorośli, niektórzy weszli do "władz" (czy też może "klasy pracującej") tego forum.

I muszę powiedzieć, że ta myśl nastawia mnie pozytywnie - naprawdę cieszę się, że miałem możliwość poznania Was (choćby wirtualnie).

Czy też czasem macie takie cieplejsze myśli o naszej (już niemałej) modelarskiej społeczności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak sobie odszukałem moje pierwsze pytania na forum (nie na tym - bo to nie istniało ;D) i..... Chryste Panie :!: "..... Jaki pakiet do silnika...? , .....Jak drukuje się plany...? , ... dlaczego mi silnik gaśnie....? , ..... dlaczego mi silnik przerywa jak dodam gazu.... !? :shock: ... a już myślałem że się z tym wszystkim urodziłem :rotfl: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak sobie odszukałem moje pierwsze pytania na forum (nie na tym - bo to nie istniało ;D) i..... Chryste Panie :!: "..... Jaki pakiet do silnika...? , .....Jak drukuje się plany...? , ... dlaczego mi silnik gaśnie....? , ..... dlaczego mi silnik przerywa jak dodam gazu.... !? :shock: ... a już myślałem że się z tym wszystkim urodziłem :rotfl: :wink:

Hehehe, właśnie poczytałem swoje...

 

To jest doskonały powód na to, aby posty kasować po 2 latach od publikacji z dwóch przyczyn:

1. przestają być aktualne (czasami).

2. "ośmieszają" autora :D :D .

 

Pozdrawiam wszystkich początkujących ;)

 

/o usuwaniu starych postów to oczywiście żart /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz - a pamiętasz rom3k ?

Jasne! Takich rzeczy się nie zapomina.

Jeszcze niedawno znalazłem jakiś nowy post jego autorstwa - chyba na preclu.

Z tym, że już "normalny".

To potwierdza moją ckliwą tezę, że można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ale się uśmiałem jak ten temat przeczytałem :P

W mojej "karierze" modelarzowania to forum jest pierwsze i ostatnie i właśnie za pomocą tego forum stawiałem swoje pierwsze kroki :]

Moje tematy "Nemo czy Skylady" nadal są tu obecne, a tam mnóstwo pytań podobnych do Marcina, a nawet jeszcze lepszych :rotfl:

Żeby nie to forum to nie wiem pewnie bym spita sklejał albo katował 10 z kolei NEMO :mrgreen:

Dziękuję jeszcze wszystkim tym którzy przyczynili się do mojego wzlotu w powietrze :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja precla tylko czytałem, nie ośmieliłem sie niczego napisać bo uważałem że jak ktoś sie nie zna to siedzi cicho ;] atak był na modelarzu.com i to ostry, oczywiście PWM krótka kariera na AlexRC i to jest moje pierwsze forum :wink:

 

p.s. a posty na Alexie i na PWM aż wstyd czytać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Precla czytywałem ale, że ja taki nieśmiały od maleńkości to nigdy nic nie napisałem. Potem modelarz.com i pwm ale tam długo nie zabawiłem. Etap głupich pytań przeszedłem w miarę bezboleśnie u Alexa i tam się w miarę rozkręciłem. No i teraz PFMRC nawet sie dopchałem do stołka moderatora i trzymam się go czym tylko mogę :P Wiele osób poznałem osobiście, wiele jeszcze poznam, mam nadzieję;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uczestniczyłem tylko na tym forum. Też długo tylko czytałem, ale bez głupowatych pytań się nie obeszło :P

Np. Miałem kupić śmigło, ale wymiany miałem w cm... i co teraz ?? xD A chodziło o zwykłe śmigiełko do 400 setki :wink: Kiedy zakładałem konto nie sądziłem, że aż tak się wkręcę :) I chwała Bogu - to już nieuleczalne :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na modelarz.com poznałem Piotrek_F3J I tak mi pokazał to forum, krótko po Piotrku sam stałem się użytkownikiem tej społeczności. I chyba dzięki temu forum bezstresowo wzbiłem sie w powietrze bo tutaj jest taka osoba jak Motylasty i jego TOTO1 którym nauczyłem sie latać:) Pozdrawiam wszystkich użytkowników i przepraszam tych którzy musieli czytać moje, często nie mądre pytania :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem i ........ uważam ze nie jest wstydem czegos nie wiedzieć ale wstydem udawać ze sie wie ... po wielu latach wróciłem do modelarstwa i nauczyłem sie latać , kiedys latałem uwieziowką ... ale to tak dawno ze już nie pamietam . :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... powtarzam do znudzenia: Nie wstyd spytać, jeśli nie wiesz; wstyd nie spytać i rozpirzyć grata... I, nie daj Panie, krzywdę komuś zrobić...

Nikt od razu "gieniusiem" się nie rodzi, a jeśli mu się tak wydaje, to tym gorzej dla niego, zarozumialca... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.