Skocz do zawartości

No to trochę przesadziłęm :)


kefir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W takich lotach korciłoby mnie zrobić przelot nad samochodem jadącym na pobliskiej drodze.

Przypuszczam, że prędkość samochodu byłaby większa jak lecącego samolotu więc robiąc nalot na samochód od tyłu byłoby trudno wykonać ale od przodu :wink:

Ryzyko duże bo można wylądować w kabinie samochodu przez przednią szybę ale z zachowaniem odpowiedniej odległości i wysokości :roll:

Nie namawiam, bo może dojść do tragedi ale zdziwienie kierowcy, adrenalina pilotującego model... nie zastąpione. Za resztę zapłacisz kartą Master Card :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Istnieje możliwość, że to kierowca by spanikował i...

Dlatego napisałem

Nie namawiam, bo może dojść do tragedi

Można, teoretycznie, umówić się z kolegą ale... zawsze jest ryzyko, że coś zawiedzie, podmuch wiatru i... nieszczęście gotowe.

Sam miałem gacie pełne stracu robiąc

Jakby coś zawiodło, model uciekł z fali...

Jakby model spadł na dach lub trawnik pół biedy, a jak na samochód lub co gorsze na człowieka... Lepiej o tym nie myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojcio69, piszesz

 

Nie namawiam...

ale pomysl podsuwasz. Piszesz rowniez

 

Jakby model spadł na dach lub trawnik pół biedy, a jak na samochód lub co gorsze na człowieka... Lepiej o tym nie myśleć.

A mnie sie wydaje, ze lepiej wlasnie pomyslec i nie leciec, niz leciec nie myslac. Pamietajmy ze na forum zawsze moze sie zdarzyc ktos obdarzony wieksza porcja ulanskiej fantazji (ze tak to ujme) niz nam by sie moglo wydawac.

 

Pozdrawiam,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A mnie sie wydaje, ze lepiej wlasnie pomyslec i nie leciec, niz leciec nie myslac. Pamietajmy ze na forum zawsze moze sie zdarzyc ktos obdarzony wieksza porcja ulanskiej fantazji (ze tak to ujme) niz nam by sie moglo wydawac.

Kolego zawodowo zajmujesz sie pisaniem regułek i definicji? Zauważ, że piszą to ludzie dorosli , zwykle wiedza co robią, a już napewno maja tego swiadomośc i ponoszą pełną odpowiedzialnosć. Twój wiek jak i avatar jest nie wpisany - wiec pewnie nie masz dość lat aby tu cokolwiek pisac, jeżeli sie mylę to pomóz mi w to uwierzyc uzupełniajac swój profil o wymagane dane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jarku daruj sobie. Jest tak jak napisałeś. To że mnie po głowie chodzą pewne pomysły nie znaczy się, że zrealizuję ale młodzi... No właśnie... I tu jest ta odpowiedzialność. Śremska TV Relax zaproponowała mi zrobienie filmiku z nalotem na pływające żagówki po jeziorze, niskie przeloty nad plażą i taki fiki-miki, które by wykorzystali w czołówce swojego programu, ale... Ponieważ wiem jakie jest to ryzyko i jakie mogą być tego konsekwencje nie dałem się namówić. No cóż, młodość ma swoje prawa i jak to kolega napisał ułańską fantazję, tylko oprócz tego trzeba mieć jeszcze wyobraźnię.

Tak przy okazji latałeś już może Jarku pod którymś z mostów we Wrocławiu? Korci mnie zrobić przelot AXN'em z nurtem Warty i przelecieć pod mostem. Prześwit jakieś 5-7 metrów, szerokość ok. 30m i nie wiem jak to jest z zawirowaniami powietrza pod mostem a utopić model byłoby szkoda. Wygląda to tak jak na tych foto http://img403.imageshack.us/img403/8443/dsc2615mf5.jpg

http://www.d_michalowska.user.icpnet.pl/obrazy/architektura/055.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji latałeś już może Jarku pod którymś z mostów we Wrocławiu?

Cześć Wojtek - ostatnio nie mam czasu, nawet oblatac nowo zrobionego modelu - nie mam czasu...

Korci mnie zrobić przelot AXN'em z nurtem Warty i przelecieć pod mostem.

Świat należy do odwaznych! Sam ostatnio tego doświadczam :) Do dzieła Wojtku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to oberwalo mi sie :)

 

Drogi Dj. , nie bylo moim zamiarem deprecjonowanie umiejetnosci pilotazu wojcia69, szczegolnie ze sam takowych jeszcze nie posiadam. Chcialem tylko zwrocic uwage na fakt ze na forum sa nie tylko piszacy ale rowniez czytajacy. I ze obwiazuje pewna zasada oganiczonej odpowiedzialnosci do innyh uzytkownikow tego swiata. I chyba sam wojcio69 zrozmial sens mojego posta i on sie nie obraza.

 

A co do mojego wieku, jesli tak bardzo cie to intryguje, to zbliza sie ma 33 wiosna. Lecz nie o wiek autora tu chodzi lecz o sens wypowiedzi.

 

Pozdrawiam,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.