Skocz do zawartości

Loty Wielkanocne pod Warszawą


darek.3333

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjątkowo sporo modeli pojawiło się na naszym polu podwarszawskim, jak dotąd dość ustronnym. Próbowałem ująć aparatem jak najwięcej modeli a i tak kilka mi się nie udało bo akurat sam latałem. Kiedyś kolega Callab wypowiedział się , że na filmach ogląda same starty i lądowania więc starałem się ograniczyć głównie do nich. W środku jest jeszcze kilka ciekawszych ujęć i kilka zdjęć także modelu , którego nie udało mi się sfilmować przed jego lądowaniem na drzewie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy niektóre ujęcia są robione z drzewa?

Miałeś nadzieję że któryś model na tym drzewie wyląduje?

 

A ja chyba zgadłem gdzie to jest. Miejscowość na D?

Ogromna łąka, przede wszystkim dla szybowników, bo rzadko jest koszona. Na wiosnę są tam najlepsze warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy niektóre ujęcia są robione z drzewa?

Miałeś nadzieję że któryś model na tym drzewie wyląduje?

To mój syn szukał pretekstu aby się wdrapać na najwyższe drzewo a ja latałem modelem. W Wielki Piątek faktycznie wylądował jeden z modeli na drzewie (zdjęcie zamieszczone w środku filmu) i mój syn znów okazał się pomocny przy akcji odzyskiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.