Jump to content

Zawody ESA w Bolesławcu 29.05-30.052010r.


AlJan

Recommended Posts

ZAWODY ESA I i II WŚ BOLESŁAWIEC 29.05.-30.05.2010r.

Zawody odbędą się na stadionie miejskim od godziny 10.00-15.00.Zgodnie z życzeniami zawodników z ostatnich zawodów organizujemy dwudniowe zawody aby mogli w nich uczestniczyć zawodnicy z najdalszych krańców Polski.Organizatorzy zapewniają nagrody i drobny poczęstunek w czasie trwania zawodów, a prede wszystkim dobrą zabawe.Uczestnicy zawodów muszą pokryć koszty noclegu , który kosztuje 35 -45zł/w zalezności od ilości osób/w pokoju dwuosobowym z telewizorem- konieczna rezerwacja www.noclegi@mosir.boleslawiec.pl lub na polu namiotowym w ośrodku ,,Ranczo,,10 zł od namiotu z możliwością grilowania i swobodnego treningu ESA. ZAPRASZAMY wszystkich zawodników ESA do pięknego Bolesławca . Jan Aljanowicz

Link to comment
Share on other sites

Aby jeszcze bardziej zachęcić do przyjazdu do Bolesławca podtrzymuję to co powiedziałem na ostatnich zawodach we Wrocławiu, czyli jestem w stanie zapewnić bezpłatny nocleg pod swoim dachem większości zawodnikom. Dla tych,którym zabraknie miejsca pod dachem jest możliwość rozbicia namiotu na mojej posesji. Do dyspozycji ma 4 pokoje o powierzchni ok 90m2, więc od Was zależy ile osób się tam zmieści :wink: . Materac, koc i przytulanka we własnym zakresie :D

Zawodnikom z Krakowa, Warszawy, Starachowic, ... , proponują przyjazd w piątek wieczór, aby spokojnie się wyspać i rozpocząć wcześnie zawody.

 

Kontakt i zapisy:

Skiba Daniel

693 27 43 47

PW lub skidanz2 @ wp.pl

Proszę podać: kategorie WWI i/lub WWII, nr kanału, ilość osób towarzyszących

 

Gorąco zapraszamy.

Link to comment
Share on other sites

Skoro zawody są dwudniowe to mam pytanie, czy można przesunąć nieco godzinę startu w sobotę?

.... może 11.00, dzień jest długi i zawody mogą trwać do wieczora skoro i tak nocujemy.

Z Krakowa mam spory kawałek drogi a w piątek nie dojadę po pracy na rozsądną godzinę.

 

ms

Link to comment
Share on other sites

kolejne pytanie to czy zawody musza byc na glownym stadionie ... wydaje mi sie ze lepszym miejscem na takie rozgrywki bylby stadion na ul. Rajskiej za Bobrem

 

wiecej iejsca i jest gdzie usiąść , zrobic grilla i wogole przyjemiej...

 

 

taka mała sugestia

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że tak.

Wiem, że wyjazd na zawody tydzień po tygodniu to spory wydatek, ale jak to przeżyjemy to później jest spora przerwa, więc ... Zawsze próbuje sobie to jakoś wytłumaczyć :devil:

Gorąco zapraszamy.

Link to comment
Share on other sites

Skoro zawody są dwudniowe to mam pytanie, czy można przesunąć nieco godzinę startu w sobotę?

.... może 11.00, dzień jest długi i zawody mogą trwać do wieczora skoro i tak nocujemy.

Z Krakowa mam spory kawałek drogi a w piątek nie dojadę po pracy na rozsądną godzinę.

 

ms

Oczywiście ,że tak .Jeżeli bedziemy mieć potwierdzenie przyjazdu to bedziemy czekać na wszyskich.To ma być ŚWIĘTO ESA w Bolesławcu i dobra zabawa widzów i zawodników. Impreza musi się zacząć o 10.00 i na początek możemy zaplanować pokazy różnych rodzajów modeli RC /latających,samochodów itp./tzn. co kto ma i chce pokazać. Oferta skidana odnośnie noclegu jest super -WIELKIE DZIĘKI.Liczymy również na zawodników z Warszawy- Serdecznie Zapraszamy tym bardziej że do samego Bolesławca prowadzi autostrada i na licznik można wrzucić od 110 do130 :D
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam.

Ponieważ większość zawodników, która chciałaby wziąć udział w zawodach może przyjechać tylko na jeden dzień postanowiliśmy rozegrać zawody tylko w Sobotę.

Oczywiście kwestia noclegów jest nadal aktualna.

Gorąco zapraszamy.

Przypominam o wcześniejszych zapisach, które znacznie ułatwią nam całą organizację.

 

skidanz2 @ wp.pl

693274347

ZAPRASZAMY !!!

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie, ale dla zainteresowanych podaję oficjalnie zgłoszonych:

 

1. Mirek Skowroński WW1 i WW2, 2. Marcin Marek WW2, 3. Piotr Miszczyk WW1 i WW2, 4. Daniel Skiba WW1 i WW2, 5. Sergiusz Pogwizd WW2, 6. Damian Bobeła WW2, 7. Robert Felczyński WW2, 8. Kamil Naskręt WW2, 9. Krzysztof Sionek WW2

 

na razie tyle, ale mam nadzieję, że to nie koniec. :D

 

EDIT:

10. Krzysztof Kiermacki WW1 i WW2

Link to comment
Share on other sites

1. Mirek Skowroński WW1 i WW2, 2. Marcin Marek WW2, 3. Piotr Miszczyk WW1 i WW2, 4. Daniel Skiba WW1 i WW2, 5. Sergiusz Pogwizd WW2, 6. Damian Bobeła WW2, 7. Robert Felczyński WW2, 8. Kamil Naskręt WW2, 9. Krzysztof Sionek WW2, 10. Krzysztof Kiermacki WW1 i WW2, 11. Bartek Listwan WW2, 12. Paweł Sokalski WW2, 13. Michał Wdowikowski WW2, 14. Zbyszek Wdowikowski WW1 i WW2, 15. Karol Wdowikowski WW2

 

Wstawiam Mapkę z dojazdem na miejsce bitwy: mapka

Po powiększeniu widać dokładny dojazd ulicami na stadion.

 

Ostatnim razem obiecałem rozwiesić drogowskazy od wjazdu do Bolesławca aż do stadionu, ale zapomniałem i kilka osób zabłądziło. Przepraszam. Teraz obiecuję, że nie zapomnę.

Na latarniach będą plakaty formatu A3 ze znakami nakazu i informacją o zawodach ESA.

 

Wciąż czekam na zapisy. Gdzie reszta z Wrocławia? :shock:

 

EDIT: lista znowu się powiększyła. lista zawodników

Link to comment
Share on other sites

Robert jak ty coś palniesz to nie wiadomo normalnie czy się simiać czy płakać , a no chyba że nie byłeś przytomny na zawodach na których sam startowałeś :)

 

Zawody super ,pogoda perfekt ,słoneczko, zero wiaterku , wielkie dzięki dla ekipy z Wrocka za przyjazd (nawet wielka woda ich nie powstrzymała).

Pozdrawiam

:D

Link to comment
Share on other sites

Witam.

 

Obiecałem Wojtkowi relację online, ale dopiero teraz jestem w stanie usiąść na spokojnie przed komputerem i coś napisać. Po tym jak rozwaliłem SPAD'a w WW1 i chwilę później nieznany osobnik z tego samego klanu ;D pozbawił mnie całego ogona w moim pięknym KI-61 byłem tak zajęty klejeniem, że nawet nie mogłem sędziować .

 

Do rzeczy.

Dziękuję wszystkim za przybycie i wspaniałą atmosferę, szczególnie Krzyśkowi Sionkowi, który przyjechał sam, aż z Radomia. Tak super pogody jeszcze nie pamiętam na zawodach. Słońce spaliło nam twarze, wiaterek ledwo poruszał rękaw na maszcie. Walka była zacięta, a widowiskowych kraks nie zabrakło (ze mną w roli głównej :evil: ).

 

Wielkie dzięki dla tych, których przybyli i pozdrawiam tych, którzy nie mogli przyjechać.

 

P.S. Wyniki wysłałem do Karola i jutro pojawią się na forum.

Link to comment
Share on other sites

Dziekujemy za wspaniałe zawody,pogoda dopisała.Klan Wdowików dochodzi do formy po zimowym snie.Przepraszam cię Danielu za strącenie ogona w KI 61 ja mam tylko ukruszony kawałek skrzydełka ahh to była piękna walka :evil: .CZEKAMY NA NASTĘPNE ZAWODY W BOLESŁAWCU Z NIECIERPLIWOŚCIĄ może i spaliny też bedą :D

 

ZAPRASZAMY KOMBACIARZY Z BOLESŁAWCA NA ZAWODO POKAZY ESA WE WROCŁAWIU NA OŁTASZYNIE :evil:

Link to comment
Share on other sites

Cześć!

 

Z mojej strony gratulacje za zorganizowanie tak świetnej imprezy. Było naprawdę bardzo miło i przyjemnie. Oczywiście czekamy na kolejne edycje Bolesławskich podniebnych pojedynków.

A oto kilka fotek: KLIK KLIK KLIK

 

Filmiki z lotów już niebawem :)

Link to comment
Share on other sites

Filmiki z lotów już niebawem

Karol ty się nie obijaj tylko dawaj wyniki,chyba że po parapetówie u Daniela nie możesz trafić w klawiaturę.No bo wyników klan Wdowikowskich nie musi się wstydzić.

Zawody super nie tylko za względu na pogodę .Organizatorzy,zawodnicy i widownia z miasta,bo zawody odbyły się na stadionie w centrum Bolesławca,sprawdzili się.

Cięć dużo-radość zawodników,wióry z modeli leciały -radość widowni,wyżerka jak zwykle wspaniała.No i dyplomy podpisane Prezydenta Miasta.

 

Daniel na plusie,Zamienił jednopłata WWII na dwupłata WWI który był za I miejsce.

0558c0e7cf989043med.jpg[/img]

 

5825f03b50febec1med.jpg[/img]

 

Pozostałe puchary Piotrek 2( I miejsce WWII) oraz Wowy -Zbyszek 2 i Karol 1.

396a6840fad07463med.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.