Skocz do zawartości

wicehrek 25


michcio88

Rekomendowane odpowiedzi

michcio88 daj sobie spokój chłopaku. Pomyśl, zastanów się i pytaj konkretnie i o konkretne sprawy bo sorry ale co to ma być? Kółko pogaduszek? Co z Twoich zapytań i wypowiedzi wynika? Moim zdaniem - przesadzasz i to ostro. Wiem że to dział dla nowicjuszy ale odnoszę wrażenie że ktoś bardzo mocno ten dział wykorzystuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość slawekmod

Marcim133, przedyskutowaliśmy temat o otworzeniu tego działu i ten admini otworzyli .Odrazu było powiedziane że mogą się pojawić tego typu posty jak te.Nie wiem z jakiego powodu mamy szarpać sobie nerwy.Przecież można nie odpowiadać na te posty jeżeli ktoś nie ma ochoty.

Michcio88-chcesz zaczynać od spaliny 160 cm to zaczynaj, Twoja sprawa i tylko Twoja.Skoro stwierdziłeś ze po styropianowym modelu możesz startować do budowania spaliny, to jesteś w błędzie, sam nie wiesz w jak wielkim.90% użytkowników tego forum zaczynało swoją drogę od prostych modeli nawet pewnie nie rc.Co Ty wogóle wiesz o podstawach mechanki lotu?Czy wiesz co to jest prędkość przeciągnięcia ?Pewnie nie wiesz.Ale , zapewniam Cię dowiesz się, jak podczas pierwszego lotu spalinką zgaśnie Ci silnik.

Wiekszość użytkowników pokazała swoje twarze w avatarach, często podała datę urodzenia,miasto w którym mieszkają,nr gg a nawet telefony komórkowe, ale Ty nadal pozostajesz anonimowy, dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dział jest po to aby każde nawet z pozoru najgłupsze pytanie ,ale dotyczące modelarstwa, mogło być zadane.

Po co?

Ano po to, aby człowiek o minimalnej wiedzy, ale o wielkich chęciach mógł mieć szanse zrozumieć w czym jego rozumowanie jest błędne lub zostać naprowadzony na "dobrą stronę mocy"

 

Mnie też ,niektóre pytania, co najmniej irytują ,żeby nie powiedzieć więcej.

Ale u nikt nie będzie miał opierpapier z powodu swojej niewiedzy lub nawet totalnego lamerstwa.

I na tym dyskusja pozamerytoryczna zostaje zamknięta, chyba ,że ktoś chce wiedzieć co się stanie jak się wkurza moderatora :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kółko pogaduszek?
mysle ze tak pogaduszek o modelarstwie :] bo kogo mam sie zapytac skoro nie szanownych modelarzy piszacych na tym forum ?? pewnie bez nic hbym juz latal - spadal na swoim spalinowym trenerku a takto moze zbuduje elektryka :D:D po tyym jak polatam troszeczeke bellonca :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michcio88.

To miejsce jest znacznie lepsze na korespondencje i wymiane informacji.

Nie wiem co tam wykombinowales jeszcze,ale przeczytaj ten tekst UWAZNIE.

 

Ja calkiem niedawno zaczalem latac.Poradzilem sie,choc na poczatku bylem krnabrny jak Ty.

Moim zdaniem-zlota recepta.I tu nie powinienes nad ta opcja zbyt wiele dyskutowac,bo po prostu jeszcze nie latasz.

Kup EASY GLIDERA. Jak go kupisz,zamelduj o tym fakcie,wszyscy Cie chetnie poprowadza w przestworza.Gwarantuje.I masz moja gwarancje ze bedziesz wtedy latal,i KAZDY to potwierdzi.

Jesli zrobisz inaczej,no coz,za bardzo na mnie nie licz :?

Innej opcji nie widze.

 

 

To tak jak z butami,jak masz 6 lat , nie kupuje sie rozmiaru na doroslego ,na to trzeba czasu,wiec zacznij normalnie,jak kazdy.

I ponownie sugeruje (chociazby przez szacunek dlai nnych) zamiescic awatar,tak bedzie powazniej,z Twojej strony.I vice versa.

Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.