Skocz do zawartości

wicehrek 25


michcio88

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
no cos kolo tego ;] jak zamontowac lotki do skrzydla czy zwykla tasma klejaca bedzie dobra ?

 

W Easy Gliderze ju sa zamontowane.Jak troche nim polatasz,bedziesz wiedzial do czego sluza,jak je naprawic a w innym modelu zrobic.

Nie widze w Twoich poczynaniach konsekwencji (np. awatar).

Podobne-nie na temat rozmowy w podobnym stylu juz sie zakonczyly.

http://szabatowski.com/forum/viewtopic.php?p=32248&sid=064163e80193c4664a6596030a78faf3#32248

 

Ogarnij jakos Swoje wypowiedzi,bo ja nie nadaza za Toba,

Kolega o nadajniku,a Ty o lotkach :crazy:

Chcialbym tylko poznac Twoje stanowisko w sprawie Easy Glidera.

Zeby bylo latwiej-to jest pytanie do Ciebie, i odpowiedz prosze w miare logicznie,krotko i sensownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem co sadze o tym modelu ale jezeli ktos nie zaowazyl to jeszcze raz napisze :] ten model jest fajny ale zanim na niego nazbieram troche minie dlatego do tego czasu chce sobie zozyc aeronce i polatac bellonca :] co do odpowiedzi a aparaturze i zamontowania lotek : napisalem ze wybiore chba taka aparature a w nastepnym zdaniu zadalem pytanie jak zamontowac lotki w modelu to chyba jest jasne i pzejrzyste :] wiec co z tymi lotkami czy zwykla tasma klejaca wystarczy ?? ( przypominam model jest ze styropianu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zrobisz to odpowiednio to w zupełności wystarczy. Ja mialem tak przyklejone w motoszybowcu spalinowym.

Obawiam się jednak , że nie wiesz co znaczy w tym przypadku odpowiednio, przyklejasz od góry i od dołu, ale lotka musi mieć odpowiedni skos przy krawędzi natarcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny tem modelik tylko zanim na niego uzbierma to troche minie ale skoro nie ma innej opcji to zbieranie czas zaczac ta EPP jest chyab naprawde super wytrzymala a jaka aparaturka do tego modelu ?? I co sadzice o Aeronce ? :D nada sie dla mnie w budowie i w lataniu ?

 

michcio88 , wybacz,nie zauwazylem,pewmie przez to ze nie masz awatarku,wiec umknal mi.Przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze :] wiec poaltalem troche i chcialem wyladowac. Jak bylem nad ziemia to przechylilo go na skrzydlo ( nie wiem czy wiat czy model ) i uderzylem skrzydlem w ziemie i peklo :/ skleilem je klejem polimerowym i chyba jeszcze przykleje listwe weglowa wzdluz plata. Sprobuje jeszcze raz polatac na samym sterze kierunku i wysokosci ale w najublizszym czasie palnuje zaontowanie lotek bo jest taka mozliwosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz w TAMTYM temacie co sie stalo

 

 

Litosci.. mowilem, zebys tam pisal a ty nadal swoje? Za miesiac ktos bedzie chcial poczytac o tym modelu i go szlag trafi bo taki sie burdel zrobi z tymi postami, ze szok. Syndrom Krychola? A watpie, zeby Tomek chcial to sprzatac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.