Skocz do zawartości

ŁA 5 - pierwszy kombat ESA


wichercat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

będąc na pikniku w Kraśniku koledzy latali ESA-mi i strasznie wydaje się być to fajna zabawą więc od razu udałem sie na stoisko eF3m i zakupiłem ŁA 5.

 

Mam pytanie, w zestawie jest laminatowa płytka do silnika na co ja przykleić do modelu CA ?

 

W instrukcji jest 3 stopnie w prawo i 0-2 w dól czy tego się trzymać.?

 

Serwa planuje wstawić TP SG 90 wydaje mi się że powinny byc ok i aku 1300 20C Dualskiego..?

 

dzieki za wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak samo się poczułem i gdy wróciłem do domu pierwsze co robiłem to przeglądałem strony z modelami esa :D cały model można mieć już za 200zł więc nie jest to dużo

 

co do pakietu to będzie to odpowiedni sam mam zamiar w taki zainwestować tylko ze innej firmy

serwa hxt 900 więc także podobne

 

powodzenia i do zobaczenia w przyszłym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem niedawno w Radomiu , latałem kombatem , ale nie było czego strącać.

Więc w szale bitewnym strąciłem sam siebie. :rotfl:

Maciek ja mam -2, -2 i jest ok do tego przeważony na przód. Lata wspaniale , już w dziewiczych lotach w Lubartowie złapałem 2 wstążki.

 

Za dwa tygodnie w Niebrzegowie będzie 7-9 ESA , będzie się działo, weź ze sobą dużo Ca i aktywatora , mocno się przydaje.

 

Kolegów z Radomia też przy okazji zapraszam na piknik w Niebrzegowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj kilka tematów, oglądnij zamieszczone na forum modele i wszystko się wyjaśni. Za pierwszym razem zawsze nie bardzo wiadomo gdzie umieścić wyposażenie i jak te parę prostych elementów złożyć w jedną całość ... drugiego kombata złożysz w trzy godziny :D

 

Zaglądnij na moja stronę www, jest trochę zdjęć i opisu budowy esa - może skorzystasz a jak potrzebujesz więcej informacji pisz na priv-a.

 

Powodzenia i do zobaczenia na zawodach.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam pytanie, w zestawie jest laminatowa płytka do silnika na co ja przykleić do modelu CA ?

 

W instrukcji jest 3 stopnie w prawo i 0-2 w dól czy tego się trzymać.?

 

 

Lepsza zywica, boki (krawedz) ew. ciut szkla coby trzymalo tez z boku.

Te katy w bok i dol to idealizm - jak widziales jak lata sie ESA to te katy to i tak o :ass: rozbic :devil: ( ale jak najbardziej mozesz je uwzglednic )

 

ps. sorry za brak polskich znakow - pisze z klawiatury bez PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do kleju CA to używa się rzadkiego , średniego i gęstego również . Wręgę wklejaj na CA bo dobrze WSIĄKA w Epp a żywica no TEŻ dobrze trzyma ale nie tak jak CA . Co do skłonów osi silnika to tak jak Ci podpowiada Mirolek wręga na ZERO apotem w razie "W" podkładkami DOREGULUJESZ pod siebie. I oczywiście pochwal się przebiegiem prac przy ŁA-5 bo tego modelu ESA jeszcze nie było aż jestem ciekawy jak jest wycięty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.