Skocz do zawartości

Nieposkromione Lwy i Żenada


Gość wotoma

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkam niedaleko stadionu i dzisiejsze tlumy idące na mecz z Kamerunem mocno mnie zastanowiły. Co jest przyczyną, że kibiców TO jeszcze przyciąga. Przecież w naszej piłce nożnej dno się już dawno oberwało i zieje przepastna dziura. Jak to jest?

A ludzie przyjechali naprawdę z dalekich stron.

Jak trenowali nasi to nikt nie ma prawa wejść na zapasowe boisko podejść popatrzeć wynocha won nie przeszkadzać, a Kameruńczykom to nie przeszkadzało kibice nawet weszli na murawę podczas treningu Eto i koledzy nie uciekli przed bialym czlowiekiem, porozdawali autografy kibice zeszli trenig trwał. Nasi to paniska jak widać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paniska? Raczej bydło i banda nierobów...

Miałem okazję być raz w hotelu razem z "naszą reprezentacją"...

 

Może kogoś oni reprezentują ale nie mnie.

Jeśli tzw reprezentacja kraju zachowuje się jak żule z Pcimia Mniejszego ( przepraszam jeśli taka miejscowość istnieje porównanie nie jest celowe ) to ja się z tego państwa wypisuję!

Co to za zawodowy piłkarz jeśli po 20 minutach gry musi zejść z boiska bo ma zadyszkę...

A w drugiej połowie gry większość tych tzw kadrowiczów już tylko chodzi po boisku .

 

Jak się murarz na budowie nie sprawdza to zostaje zwolniony a nie dostaje podwyżkę...

Ci ludzi biorą tak kolosalne pieniądze że niejeden szeregowy pracownik jakiegoś zakładu przez rok nie zarobi tyle co oni w miesiąc....

 

Faktycznie Żenada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie... to chodzi o ochronę uczuć religijnych Polaków. :wink:

Przecież jakby ktoś ich trening zobaczył, to przechrzczenie się murowane. :twisted:

 

A jak jest co pokazać, to się pokazuje. :)

 

Przyznam się, że ja wcale nie oglądam sportów zespołówych z udziałem polskich drużyn.

Chętnie oglądam starty w dyscyplinach indywidualnych. Tak przynajmniej na naszych zawodników można popatrzeć.

 

Ale nasza piłka... żal nerwy tracić. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że ja wcale nie oglądam sportów zespołówych z udziałem polskich drużyn.

Chętnie oglądam starty w dyscyplinach indywidualnych. Tak przynajmniej na naszych zawodników można popatrzeć.

Sugerowanie, że na żadną polską drużynę nie da się patrzeć jest trochę nie fair, bo oprócz kopaczy nożnych są jeszcze siatkarze - aktualni mistrzowie Europy i wicemistrzowie świata oraz piłkarze ręczni, którzy też liczą się na świecie (3 drużyna mistrzostw świata, 4 mistrzostw Europy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro piłka kopana jest sportem narodowym to cały naród powinien wykopać 100% zawodników grających zawodowo i biorących za to jakiekolwiek pieniądze .

 

W tylu miejscowościach czy nawet wioskach są samozwańcze ekipy piłkarskie i nie jest przesadą że wiele z nich ma lepszą kondycję i wolę walki od tzw "kadry"

 

W innych dyscyplinach są sukcesy a tutaj pasmo porażek...

 

Nie martwcie sie i niech wiara wasza pozostanie niezachwiana albowiem nie jesteśmy już

"sto lat za murzynami"

 

jesteśmy tylko dwa lata .....

 

w afryce impreza sportowa była a u nas dopiero za dwa lata... matematyka jest bezlitosna.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.