Skocz do zawartości

Ju-87


robloz

Rekomendowane odpowiedzi

Model jest opisany na RCgroups

http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=703587

 

W zachodnich sklepach kosztuje +800$, więc w tej cenie jest to okazja. :wink:

http://www.petenplanes.com.au/aircraft-kits/warbirds/esm-/-kmp-junkers-ju-87b-stuka-new-version-80-inches-2-03m-arf-rc-model-plane-warbird/prod_667.html

 

Poza tym, chowane podwozie może udawać Stukę, która straciła koła po zahaczeniu o wieżę T-34... :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie lubię być traktowany jak idiota, takie zboczenie :oops:

Powinieneś się leczyć. :wink: Życie jest prostsze, jeżeli ludzie biorą cię za idiotę. Ludzie są milsi dla tych, których uważają za głupszych od siebie.

Może i mądremu się w pas kłaniają, ale to skromnemu idiocie ciasteczko dadzą i po główce poklepią. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pokazała się taka oferta:

http://allegro.pl/item1186462279_model_samolotu_ju_87.html

 

Ciekawe jest to, że w ofercie firmy w sprzedaży jest jako opcja chowane podwozie. W SZTUKASIE ?????

Ciekawe jak oni to

Ja tam nie widzę chowanego podwozia :roll:. Wierzę, że tam było skoro sześć osób tak twierdzi :wink:. Czy to oznacza, że opis wystawianego na Allegro przedmiotu można edytować w trakcie aukcji bez pozostawiania śladu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A co ciekawego jest w ofercie przygotowanej przez durnia nie mającego pojęcia o czym pisze?

Tego pana akurat bym durniem nie nazwał. Trochę szacunku. Tak się składa, że go znam. Pewnikiem kol. kojot ma rację z ctrl C i ctrl V :D. Gość ma styczność z modelarstwem więc durniem w tej materii nie jest. Taki hangar jaki on ma to każdy by chciał. Przywozi modele na lotnisko dużym kamperem. W tym swoim domku na kółkach ma całe pomieszczenie z modelami. Zawsze tam się znajdzie kilkanaście fajnych modeli. Kolega ma od niego tego Ju-87 - model naprawdę fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to, że ma całą stodołę modeli o czym ma świadczyć w/g Ciebie?

Każde jego słowo ma być objawieniem dla posiadających modeli mniej, czy co?

Co do szacunku - niech się sam szanuje i nie wypisuje bzdur. Wtedy też go uszanuję.

 

Swoją drogą masz refleks...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję zamknąć temat bo prócz strzępienia na darmo języków to niczemu tu nie służy. Model sam w sobie jest bardzo ciekawą ofertą, pomijając jego poniekąd "śmieszny" (błędny) opis. To forum czytają młodzi i pisanie o kimś że jest durniem nie znając tej osoby jest wystawianiem poniekąd samemu sobie świadectwa. Później tylko wszyscy się dziwią że młodzież jest jaka jest..... a od kogoś się tego wszystkiego uczy.

Mam nadzieję karlem, że nie będziesz na mnie zły, za to co tu napisałem. Ja się raz sparzyłem pochopnie używając odnośnie czyjejś osoby pewnego określenia (nie na forum) i było mi potem bardzo głupio.

Pozdrawiam serdecznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisanie o kimś że jest durniem nie znając tej osoby jest wystawianiem poniekąd samemu sobie świadectwa

Zważywszy na wiek przykre :( .

 

Swoją drogą masz refleks...

Czy muszę przeczytać wszystko w dniu, w którym to jest napisane? akurat teraz na ten temat trafiłem.

Gość miał też w ofercie Bf-110 i Bf-109 i te kółka chowane były do tego i przypadkowo się w ofercie Ju87 to dostało. Śmialiśmy się z tego na lotnisku przy latanku. Choćby Pan miał nobla z modelarstwa, to nie widzę powodu by w takim przypadku kogoś durniem na forum nazywać.

Z mojej strony tyle w temacie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.