Skocz do zawartości

http://rc4max.pl/


Gość Galileo

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio kupowałem w tym sklepie, jako tako nie mają wysokich cen ale... kupowałem drobiazgi, zawiasy, pakiecik 3s za sumę ok 260zł w tym był płaskownik węglowy dł 100cm, przesyłka poczta polska 13zł po zamówieniu otrzymuje maila "przecinamy płaskownik na pół czy dopłaca pan 10zł" yyyyy gdzie to pisze że przy zamówieniu płaskownika dopłacamy? Dopłacając 10zł mamy sumę 23zł pocztą przy czym opcja kurierska DPD jest 17zł. Sprawdziłem z ciekawości cennik poczty polskiej proszę sobie sprawdzić http://www.poczta-polska.pl/cennik.htm paczuszka nawet nie miała 1kg ale przykładowo wybierając paczkę pocztową; 1 do 2kg, priorytetowa, gabaryt B wychodzi 17zł. Chcieli mnie naciągnąć na kasę czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

jeżeli zamówienie przyjęto to mają obowiązek je zrealizowć po cenie przyjętego

 

ps mi sprzedali krzywe łopaty do heli czyli złom. panienka mówila że takie otrzymali kolor też się nie zgadzał więcej u nich nie kupuję nawet za pół ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja u nich kupiłem przez internet Easy Glidera Pro + m.in. kołpak. Easy Glider przyszedł bez stateczników, a zaproponowany kołpak (nie było oryginalnego) jest mocno za mały i śmigła się nie składają... Ze specyfikacji na stronie oczywiście to nie wynikało. Co do statecznika pani poinformowała mnie, że dwukrotnie sprawdzali paczkę i jest pewna, że wszystkie części wysłali. Zależało mi na czasie i musiałem kupić oddzielnie. Trudno mi sobie jakoś wyobrazić kuriera DPD, który rozwija paczkę, wyjmuje stateczniki i starannie zawija paczkę, tak żeby nikt nie zauważył.

Podsumowaując: drożej, dłużej i mniej kompetentna obsługa niż w innych sklepach. Już nic tam nie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Odradzam, niemiła obsługa, do tego mało fachowa [ a wydaje im się co innego ].

 

Na stronie mają duży wybór i większość "na stanie w duzej ilosci" - jednak zdeecydowana większość dostepnych rzeczy jest dostepna po kilku dniach jak sklep to ściągnie.

 

Jeszcze raz nie polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,sklep chyba najgorszy z jakim prowadziłem współpracę.Kupiłem u nich na allegro silnik Os Max 75AX i czekałem chyba 4 dni ale dotarł.Okazało się że silnik ma jakąś wadę i odesłałem go na reklamację.Po paru dniach zadzwoniłem by dowiedzieć się co dalej odebrała jakaś dziewczyna którą chyba przenieśli z kasy biedronki bo w ogóle nie łapała się z tymi tematami.Próbowałem pisać e-maile ale też nie miał mi kto odpowiedzieć,oni nie czytają tych wiadomości.Po nie całych dwóch tygodniach przyszedł silnik,zapalam go i co.?.nic,w ogóle nic nie zrobione a nawet paczki nie rozpakowali tylko odesłali mi z powrotem.Nic więcej tylko zapakowałem go i na pocztę,napisałem kartkę że żądam zwrotu pieniędzy.Czekam tydzień,czekam drugi,piszę wiadomość nikt nie odpisuje.Dzwonię nikt nie odbiera.Dzwonię z innego numeru i w końcu uzyskałem info że jeszcze muszę poczekać.Dostałem tel z warszawy że silnik złom i wymiana na nowy więc dzwonię do RC4Max by dowiedzieć się co dalej a szef do mnie że nie będzie ze mną teraz rozmawiał bo nie ma czasu.No to mnie dopiero szał ogarną.Piszę e-maila,nikt nie odpisuje.Dzwonię przed zamknięciem i o dziwo szef mówi że ma dla mnie czas.Uzgodniliśmy że w cenie tamtego silnika wezmę inny bo nie mają na stanie Os-ów,złożyłem zamówienie poprzez stronę sklepu,dostępność silnika na stronie była duża i otrzymałem wiadomość że muszę poczekać bo nie mają na sklepie.Poprosiłem o szybką wysyłkę bo potrzebny na wekkend (od ponied do piątku) to przetrzymali mnie z tym zamówieniem że i tak nie mam silnika.I w dalszym ciągu nie mogę się doczekać informacji kiedy go otrzymam.Nie miła obsługa,nic nie robią sobie z klienta,kończę z tym sklepem.Nie ma jak to Modelemax tam nawet szef potrafi wieczorem zadzwonić i poinformować klienta o zamówieniu czy zmianie zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Nawet nie porównuj z Modelemax. Modelemax to klasa sama w sobie. Kupiłem ostatnio tam silnik, zadzwoniłem żeby upewnić się czy mają. Dowiedziałem się że to co na stronie jest dostępne. Zamówiłem więc i silnik był na drugi dzień w domu. Chyba w środę zamówiłem 35 desek balsy ale poprosiłem o jakieś tam selekcjonowanie z uwagą że jak nie będą mieli czasu to żeby wysłali jaka podejdzie pod rękę. Zaskoczony byłem jak zadzwonił człowiek z Modelemax i zapytał co konkretnie ma być itp. Chylę czoła przed Modelemax. Sklep super, obsługa fantastyczna. Co do rc4max no cóż, same ceny mnie odepchnęły od zakupów już nie wspominając o Waszych przygodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamowałem u nich serwo, po dwóch tygodniach otrzymałem wiadomość telefoniczną, że serwo jest do odebrania, niestety nie miałem czasu odebrać. Po jakimś kolejnym miesiącu pojechał tam kolega i przy okazji chciał to serwo odebrać. Oczywiście nie odebrał bo nikt o niczym nie wiedział.

 

edit:

 

W końcu wybrałem się osobiście i dowiedziałem się, że została naliczona opłata za przechowywanie - 25zł (serwo e-sky cyfrowe za 29zł).

Oczywiście nie zapłaciłem bo szybko wycofali się z tego a koledze serwa nie mogli dać bo nie było w pracy osoby zajmującej się reklamacją. Nie wiem czy się śmiać czy płakać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie trawie tego sklepu ale z przymusu zrobiłem zakupy w taki sposób:

 

Dzwonie :

Dzień doby czy jest paliwo model technics 10% nitro lotnicze?

Jest

A w jakiej cenie jest 5 litrowa bańka ?

84 zł

A ile baniek jest na stanie chciałem 4 kupić?

yyyyy proszę poczekać yyyy mamy tyko jedną dwu i pól litrową ale piątki będą jutro

Ok zadzwonię jutro do usłyszenia

 

Dzwonie dzień lub dwa później

 

Dzień doby czy jest paliwo model technics 10% nitro lotnicze dzwoniłem niedawno o bańki 5 litrowe cztery chciałem kupić ?

Tak mamy już paliwo

Cena ta sama ?

Tak nic się nie zmieniło

Dziękuję zaraz podjedziemy do zobaczenia

 

No to jedziemy, wchodzimy do sklepu, dzień dobry dzwoniliśmy przed chwilą po paliwo 10% nitro do samolotów 4 bańki chcieliśmy.

Tak tak już przynoszę (chwila później) no niestety mamy tylko 3.

Mówię ok trudno, weźmiemy 3 i kładę gościowi 300 zł i czekam na resztę, a tu niespodzianka, paliwo od rozmowy telefonicznej do czasu przyjazdu zdrożało z 84 na 108 zł.

Pytam co jest grane miało kosztować 84 ?

Nowa dostawa i w hurtowni zdrożało.

Mówię k...a ale przecież 20 min temu pytałem o cenę...

Tak ale w cenniku mamy jeszcze starą cenę, a to jest z nowej dostawy i już nic się z tym nie zrobi.

 

Jako ze pogoda dobra i nie chcieliśmy czekać na przesyłkę z normalnego sklepu wzięliśmy u niego ale to już definitywnie mój ostatni tam zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i kończąc moją historię z tym sklepem i silnikiem opiszę co było dalej.Więc nie doczekawszy się silnika na wekkend otrzymałem wiadomość od RC4Max że nie mogą mi zwrócić kasy (a jeśli w dalszym ciągu chcę takiego samego OS-a to muszę poczekać kilkanaście tygodni) ale pójdą mi na rękę i wymienią mi go na inny silnik.Co to mi za łaska,kasy oddać nie,zakupiony silnik będę miał ale chyba już nie w tym roku.Co to za podejście do klienta.Owego Os-a wymieniłem na EVOLUTION 1.00NX,rewelacyjny silnik,świetna,równa praca.A najlepsze jest ich hasło na ich stronie na Allegro-JESTEŚMY NAJLEPSI-.ŻAŁOSNE,FUJ.!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Jeżeli zakupiłeś silnik jako osoba prywatna a nie na firmę, zbierz całą korespondencję mailową i udaj się do Federacji konsumentów. Nie zapłacisz złotówki a na 100% będziesz miał załatwioną pozytywnie sprawę. Kilkukrotnie korzystałem z usług tej instytucji, nawet w sprawie prawie identycznej jak Twoja, jedyna różnica była taka że chodziło o buty dla dziecka a nie silnik, reszta identyczna. W dwa tygodnie było po sprawie. Zwrot kasy i tyle. Nie trać nerwów tylko przespaceruj się do Federacji. U mnie akurat jest ona w budynku starostwa i stanowi ją przedstawiciel federacji ale to wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mój pierwszy zakup w tym sklepie był przez Allegro, wystawiony na aukcji nadajnik Aurora9, szybka paczka wszystko w porządeczku. Mail z podziękowaniami za zakup oraz zaproszenie na strony sklepu, konto już założone, nic tylko kupować. Więc kupuję, pierwsze zamówienie no i zoong, koła dałbym głowę sobie uciąć, że zamawiałem 2szt. niestety w "cudowny" sposób zrobiło się jedno (po kiego czorta potrzebne jest jedno koło 150mm do podwozia?) pompa do paliwa była "na stanie" niestety stan się zmienił na BRAK, ale najlepsze to że zamiast stacji telemetrii dostałem miernik napięcia.

No nie powiem, pierwsze dwie transakcje za ponad 2tyś. a dopiero się "rozkręcam" z zakupami czyli zapowiadający się dobrze klient a tu takie ładne hocki klocki.

Mam już w „koszyku” kolejne artykuły do zakupu, ale bardzo się waham przed naciśnięciem ikonki ZAMÓW. Po przeczytaniu tego wątku wątpliwości tylko się powiększyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.