Skocz do zawartości

Niech żyją inteligentni ludzie (film)


kefir

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żebym bronił tej dwójki, ale IMHO każdy kij ma 2 końce.

Takie latanie nad głowami jadącego motocykla może być dość hmmm...rozpraszające uwagę. Więc kto wie, może kierujący się wku...wił, bo go lecąca delta wystraszyła i dał w ten sposób wyraz swojemu niezadowoleniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym bronił tej dwójki, ale IMHO każdy kij ma 2 końce.

Takie latanie nad głowami jadącego motocykla może być dość hmmm...rozpraszające uwagę. Więc kto wie, może kierujący się wku...wił, bo go lecąca delta wystraszyła i dał w ten sposób wyraz swojemu niezadowoleniu.

W sumie racja, bałem się że modej zawineli i zostało tylko nagranie z fpv.

Kefir nie rozpaczaj, posklejasz model i będzie latał jak sie patrzy, mogło się skończyć gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem że może się przestraszyli ale skoro jechali tą drogą to pewnie tubylcy a ajk tubylcy to wiedzą że tam latamy

no i panowie oni mieli kaski

No a po trzecie 5m w bok tylko po to aby przejechać po nim a tam pełno jakiś butelek potłuczonych co by było jak by przedziurawił sobie oponę zaraz po przejechaniu modelu :)

OJ działo by się

Tak czy siak nie ma co roztrząsać straty małe a debili nie brak nam na ziemi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym bronił tej dwójki, ale IMHO każdy kij ma 2 końce.

Takie latanie nad głowami jadącego motocykla ...

Nie udało ci się całkiem zapanować nad lotem i zaparkowałeś w trawie, a mogło skończyć się gorzej.

Kiedyś w Gliwicach na Pl. Krakowskim mojej żonie student wjechał modelem samochodu w kostkę. Co z tego że była skrucha, przeprosiny, mandat i drobne zadość uczynienie. Był niepotrzebny ból, 10 dni L4, a uraz minął dopiero po kilku tygodniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.