Skocz do zawartości

Sukhoi SU-26 Relacja z budowy.


Srv40

Rekomendowane odpowiedzi

Srv40, widze ze rzeczywiscie budujesz ciezko ten model

 

moj ma rozp 1,2m pod turnigy 3548-800 i smiglo 14x6 lub 14x7 apc

pakiet 4-5 s

 

http://rcclub.eu/viewtopic.php?f=90&t=1421&view=unread#unread

tu jest moja budowa

 

kadlub jest na ukonczeniu, zabralem sie teraz za stery ;)

 

jedno co zauwazylem to to ze niepotrzebnie dales taka gruba sklejke na te boki kadluba i wregi

 

ja to robilem z 3mm balsosklejki bo z zalozenia mojego model to bedzie elektryk

 

a 3,3kg na model 1,4m to wg mnie spore przegiecie.. tyle wazyla moja extra 1,7m ze spalinką ( silnik 675g wazyl -12,5cc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Ja w moim skrzydle okleiłem lotki balsą tzn. jak na razie tylko jedną lotkę :P , ale jeszcze jej nie odcinałem od reszty skrzydła. Dalej nie wiem jak zrobię mocowanie połówek steru wysokości. Muszę skoczyć do modelarskiego po balsę bo zapas się skończył :( . Zrobiłem też wzmocnienia na zawiasy w skrzydle. Będę musiał kupić rurkę węglową fi8 na dźwigar skrzydła i się tak zastanawiam czy czasem nie dam pręta węglowego 8) będzie mocniejszy chyba. Nie mam jeszcze folii, owiewki silnika, kabiny, podwozia, półek na serwa lotek, półki na serwo gazu, trochę jeszcze tego jest, ale do wakacji będzie skończony na 100%

Pozdrawiam Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

moj model gotowy do lotu wazy 1800g z silnikiem elektrycznym i jest jeszcze za malo na przod wywarzony.. pomimo tego ze przesunalem co sie dalo do przodu

 

ażurujcie ogon ;) i nie ażurujcie dziobu lub robcie domek silnika z rurek weglowych ale wyciągniety ( tzn wydluzony do przodu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie!

W końcu znalazłem chwilę aby coś podłubać i wrzucić.

 

Kadłub i skrzydła na tą chwilę:

Dołączona grafika

 

Mocowanie silnika - w proszku jeszcze, bo nie wzmocnione:

Dołączona grafika

 

Rozwiązanie łączenia połówek steru wysokości:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nono ładnie już z silnikiem, ale jakoś wydawał mi się że miałeś już pokryty kadłub balsą.

Ja zrobiłem łączenia połówek steru wysokości w 2 częściach na linii zawiasów z pręta od parasola o ile się nie mylę fi 2.5mm lub 2mm i troszeczkę poniżej z blaszki stalowej nierdzewki o wymiarach 1mm grubości i 3mm szerokości wygięte w kształcie litery "U" Wkleiłem również rurkę z włókna szklanego w skrzydła i kadłub jako prowadnice dźwigara skrzydła dodam chyba jeszcze po jednej śrubie do mocowania skrzydła przy krawędzi spływu i będę kończył kabinę fotki dodam prawdopodobnie jutro.

Pozdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.