Skocz do zawartości

Skoki rowerowe na Kolibkach


kefir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

A mi osobiście przestają się już podobać Twoje filmiki. Kiedyś była to wyglądało na fajną zabawę. Teraz wszystkie Twoje filmy są nagrywane w miejscach publicznych bardzo zaludnionych wygląda to tak jak byś za wszelką cenę chciał z siebie zrobić gwiazdę.

 

 

To :

 

http://www.vimeo.com/9441284

 

 

Były filmy w których było widać Twoj wysiłek i to , że na prawdę sprawiało Ci to przyjemność.

 

 

To jest moje zdanie jak ja to postrzegam jeśli się z nim nie zgadzasz lub Cie to uraziło zingoruj mojego posta.

 

Pozdrawiam Eski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz myślałem że jesteś cool ale hmm chyba Anglia cię zmieniła :)

Wiesz faktycznie mocno się staram aby zarobić pieniążki bo są mi bardzo potrzebne, a nie mam ich ostatnio za dużo ale kogo to obchodzi przecież wy chcecie widzieć tylko szał a jak go już widzicie to ględzicie o bezpieczeństwie

Ale spoko gdybym miał tyle lat co ty to też myślałbym tylko o zabawie :)

I nie mów mi o tym że robię z siebie gwiazdę bo nie znasz mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Kefir jak pewnie pamiętasz wiele razy rozmawialiśmy , a i z tego co widzę jesteś dojrzałym facetem. Myślałem , że nie czekasz tylko na oklaski , gratulacje oraz lejącego się szampana na cześć Twoich filmików. Czasem dobra krytyka jest potrzebna ? :)

 

 

Anglia mnie wcale nie zmieniła , niestety osoby będące w Polsce myślą że przyjazd na wyspy wiąże się z bezkresnym bogactwem. Uwierz mi też bardzo ciężko pracuje a pieniądze potrzebuje każdy z nas. :)

 

Mam 25lat. też wiele przeszedłem nawet więcej niż szobie możesz pewnie wyobrazić , ale tutaj mowa o filmikach, a nie o tym kto ile w życiu przeszedł , lub jak się znamy ? :)

 

 

I napiszę to jeszcze raz. Moja wypowiedz jest określeniem tego jak ja to postrzegam JA jako osoba postronna nie mająca żadnego interesu w tym aby to chwalić lub krytykować.

Mało tego jak doskonale wiesz wiele osób posiada taki latający wynalazek , i generalnie każdy może nagrywać takie filmiki które reprezentujesz TY. Od zawsze widziałem, że masz (za przeproszeniem) łeb na karku , ale uważam że stać Cie na coś o wiele lepszego.

 

A i jeszcze ostatnia sprawa.

 

Gdy przyjdzie do Ciebie Klient i powie Panie Kefir Pańskie filmy są wszystkie na jedno kopyto tylko podkład muzyczny inny. Odpowiesz mu w taki sam sposób jak mi ?

( bo to będzie to samo co ja Ci napisałem tylko inaczej ubrane w słowa )

 

I nie gniewaj się bo nie po to pisze aby Cię obrazić.

 

Pozdrawiam Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale znasz moje zdanie na temat placu zabaw i Zu...

Naprawdę to co robisz coraz lepiej wyglada, można by sie czepiac montażu, ujęć, itp. dupereli ale chyba ani Ty ani ja nie skończyliśmy operatorki w Łodzi.

Jednak jak przeanalizuje sie obraz to tak nie do końca latasz nad głowami.

Operowanie zbliżeniami by wiele pomógło ale to masa w stabilizacji obrazu.

Pomyśl podniosło by to mocno atrakcyjność ujęć, i zwiększyło margines bezpieczeństwa.

 

I goń publikę - "tu się film robi" :wink:

 

P.S.

Lukinij w ustawę wartało by dopełnic obowiązku badań lekarskich jak latasz profesjonalnie, wiele nie kosztują a warto mieć dopełnione papiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kefir zrób coś dla mnie :)

 

Znajdź fajną muzykę. Fajną nie znaczy znaną, a taką która ma "to coś".

Słuchając jej 20 razy albo więcej tak abyś znał ją na pamięć wieczorem zasypiając albo w wolnej chwili myśl jakie ujęcia widział byś w danym momencie.

Później jak już z grubsza będziesz wiedział co chcesz- nakręć odpowiednią ilość ujęć (z zapasem) i twórz film.

Bo niestety film jest wypas jeżeli podkład dźwiękowy sprawia wrażenie jakby był stworzony do tego co widzimy.

 

Duże wymagania? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja zabiorę głos.

 

Filmiki Kefira oglądam już od dobrego roku. W tym czasie zauważyłem kolosalną poprawę jeżeli chodzi o jakość zdjęć. Coraz lepszy sprzęt video + lepsza platforma tj. obecnie quadcopter. Dało to w rezultacie zdjęcia w bardzo dobrej jakości. Popracowałbym nad lepszą koordynacją sprzętu tj. połączenia ruchu platformy z obiektywem. Wiem, że to przyjdzie z czasem, ale na tym etapie nad tym bym się skupił. Jeżeli chodzi o montaż filmu, to rzeczywiście można zmontować na wiele sposobów tak samo jak i dać różne podkłady dźwiękowe, ale nie mnie tu dawać rady. W życiu zmontowałem kilka filmików i było to po prostu coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.