Skocz do zawartości

depronowy Mig-29


false

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam aktualnie dostępu do modelarni, ale strasznie mnie wzięło żeby coś zbudować. Wygrzebałem jakieś stare zapasy depronu, ścinki balsy, 2 rurki węglowe i zabrałem się do roboty. Wybór padł na Mig'a ze strony parkjets. Robie go troche po swojemu. Nie lubię 'desek', więc skrzydła będą są przestrzenne z balsowym natarciem. Wręgi kabiny zaokrągliłem tak, aby przód był mniej kanciasty no i stateczniki zarówno poziome jak i pionowe są z 2 warstw depronu, będą wyszlifowane na jakiśtam odręczny profil. Napęd to Emax 2822 (taki znalazłem tylko :D ) umieszczony w :ass: . Do tego jakieś pakiety 1,5 i 1,3 mAh.

Na ten moment wygląda to tak:

Dołączona grafika

 

oraz

 

Dołączona grafika

 

Jak widać skrzydła nie wyszły zbyt pięknie. Ten grafitowy depron był zbyt gruby na górną powierzchnię, a inny jaki znalazłem, ten zielony był w takim stanie jak widać (trochę 'pogięty'). Nie wiem czym to pokryć żeby jak najbardziej zamaskować te niedociągnięcia. Myślałem o papierze na wikol, ale to dość ciężka opcja. Znowu same spreje i taśmy pakowe prześwitują i nie kryją całkowicie.

Mam jakieś ścinki szkła, więc pewnie wzmocnię trochę spód bo lądowanie na brzuchu.

 

Sterowanie na razie lotki pływające SW. Znalazłem w swoich zbiorach chowane podwozie GWS, więc jak model się spisze w powietrzu, to je zamontuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.