Skocz do zawartości

Iść do szpitala


Jedrula

Rekomendowane odpowiedzi

ja sie zastanawiałem czy isc do szpitala jak sobie opuszek odciąłem do 1/3 palca przy budowie extry ( teraz sluzy innemu modelarzowi) i nie poszedlem to pomyslalem ze sie zrosnie.. no i sie zroslo..

 

co prawda mam czucie ale w skali od 1-10 czuje tą częśc palca na 5,5

 

a potem sie okazalo ze nie dosc ze mogli mi to porządnie zszyć, alec bylby zdrowszy to i jeszcze odszkodowanko bym dostal na jakies smigielka czy cos ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic ci nie będzie, nie raz już z gniazdka dostałem albo z kondensatora :lol:

Z elektroniki wiem że nie zabijają ampery ani volty

Jak nie ampery ani wolty to co? chyba nie opór... Tak naprawde to zabija natężenie dlatego w paralizatorze masz 0.5mln volt ale o natężeniu 0,001A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z elektroniki wiem że nie zabijają ampery ani volty, a jak jest ze świecą to nie wiem

Akurat i Volty i ampery zabijają ...... dokładniej kombinacja obu

a świeca ? nie wiem jak zabija

małą świecą można się udławić a na przykład taką gromnicą to sobie guza nabić..

ja sie zastanawiałem czy isc do szpitala jak sobie opuszek odciąłem do 1/3 palca przy budowie extry ( teraz sluzy innemu modelarzowi)

jak będziesz miał jeszcze kilka opuszków to też by mi dobrze służyły :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też nieraz 'posmyrało' prądem ze świecy to w Jawce, to kiedyś w motorynce jak byłem mały,to z gniazka kilka razy się zdarzyło i a raz jak dobudowywali u mnie pomieszczenie w domu ,to robotnicy 'fachowcy' rozbili żarówkę i nie wykręcili ani nic,tylko tak zostawili i sobie poszli,ja chodziłem po tych rusztowaniach,to jak dotknąłem głową ,to tylko mną zatelepało ;) Ale nic poza tym mi nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany w gimnazjum czytałem tą książkę! Rewelacja ale i masakra!!

Powinieneś jeszcze obejrzeć film o tym tytule z Jackiem Nicholsonem

http://www.filmweb.pl/Lot.Nad.Kukulczym.Gniazdem

Naprawdę warto, godny książki.

Oglądnąłem. Mocno okrojony w porównaniu do książki ale również rewelacyjny i daje do myślenia.

To teraz ja polecam coś nowszego w bardzo podobnym klimacie- Shutter Island z Leonardo DiCaprio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak o elektrowstrząsach, to polecę "Requiem for a Dream" ;) A "Wyspa tajemnic" o której pisze Wojtek - naprawdę bardzo dobry film! Wogóle DiCaprio ostatnio w dorbych filmach grywa. Np. taka "Incepcja"

_________________

www.rcclub.eu - modelarstwo zdalnie sterowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm lot nad kukułczym gniazdem kiedyś oglądałem ze dwa razy , a ksiązke z "nudów" przeczytałem bedąc w wojsku i powem że film jest kiepski w porównaniu z ksiązką :D

 

 

PS. co do pokopania prądem autora , dawno dawno temo jak komarki były w modzie a każdy szanujący się 10-20 latek miał takiego to gdy motor nie chciał palić i sprawdzało się czy jest iska odkręcając fajkę i przystawiało się kabelek do cylindra, ale czasami kto poprosił o pomoc i co ty łapałeś za kabel a on srruu po kopce i tobie włosy dęba stawały :D i była pewnośc że cewka jest OK.

 

czasami łapało się kilka osób za rece i ognia ....ah jakie to były zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie właśnie zastanawiam bo robiąc dzisiaj przy modelu samochodu typu petrol dostałem prądem od świecy. Z elektroniki wiem że nie zabijają ampery ani volty, a jak jest ze świecą to nie wiem. :wink:

Wróć do szkoły. Volty przebijają izolację czyli skórę. Ampery - zabijają. konkretnie 75mA przez serducho...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.