Skocz do zawartości

Silnik TR 35-48-B 900kv


alkraj

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Miałem ten silnik, teraz mam też 800kV mysle ze przy zasilaniu 5S lepej nie stoswać smigła wiekszego jak 11X6 No Ale najlepiej to byłoby to zmierzyć. Dziwne jest to ze w silniku z 900kV i 800kV są inne łożyska w 900kV dośc szybko mi sie rozpadły i spaliłem silknik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Mam 2 takie silniki (tylko w wersji SK) w Canadair CL-415. Model waży ponad 6.5 kg. Na początku miałem śmigła 3 łopatowe 11X8.5 i wszystko było OK, ale oczywiście chciałem poprawić to co dobre. Po założeniu śmigieł również 3 łopatowych 12X8 upaliłem jedną fazę w jednym z silników i musiałem dolecieć i wylądować tylko na jednym sprawnym silniku. Wróciłem do śmigieł 11X8.5X3 i zmierzyłem prąd, co powinienem zrobić na początku. Przy naładowanym pakiecie 4S amperomierz pokazał 55A. Moim zdaniem dobre śmigło do tego silnika to APC 13X6.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.