Skocz do zawartości

Optic 6 czy MX 12 a moze cos innego?


elektron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zadam odwieczne pytanie :lol: Opitc 6 czy Mx 12 a moze inna ???

 

Jako ze powoli wygrzebuje sie z problemow finansowych chce kupic nowa aparature (obecnei mam Futabe 6EXAP). I tu pytanie - jaka ???

Moje cele - 6-7kanalow,program heli,podstawowe mixery + wlasne mixowanie, reszta jest we wszsytkich aparaturach. Wyznacznikiem jest cena - nie chce przekroczyc 500 zl( Chce sam nadajnik i pakiet). P

 

Prosze o porade :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie znam wszystkich różnic ale osobiście wybierając te dwie wybrał bym MC-19, a tak serio się zastanawiając to ECLIPSA :)

 

Ale już całkiem na powaznie to według mnei różnice w oprogramowaniu tych 2 przez ciebie wymienionych aparatur są tak małe. czyli porównywalne. Dla mnie osobiście problemem jest brak Timera w MX :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cockpit jakos mi nie lezy:( - nie lubie pulpitow, MX-16 to za wysoka polka cenowa.

 

Mysle nad Aparatura od Tomka :) - tylko teraz pytanie do Ciebie tomku czy moze sprzedalbys ja za 400 zl bez serwa, lub za 450 z jakims odbiornikiem ??:)

 

Ile dowolnych mixerow ma Optic a ile Mx-12?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jakosc MX-12 jest powalajaca, 100% precyzji wykonania i super jakosc materialow

 

 

Na jakeij podstawie tak twierdzisz ?? na tym roku urzywania ??

 

Znajmy ma Flash 4 bez x i po 4 czy nawet 5 latach może powiedziec to samo :) Graupnery seri MC widziałem osobiścioe 12 letnie i powiem to samo, o nich co ty . Więc to tak średnio.

 

Co do programowania, to każdy kto ma chodź troszke xzaciecia i umie bez problemów obsłużyć każde urzdzenie AGD/RTV da sobie rade.

 

Powem po krótce, znajomi narzekali na niemiecki język instrukcji do MC-19, że ziężko się połąpać itp. Język dało się zmienić bez problemu an ENG i programowanie bez instrukcji. POdobnie miałem z Eclipsem, programowanie bez instrukcji na podstawi doświadczeń z Falsha 5x :)

 

Jak powiedziałem osobiście wybrał bym Hicka, tymbardziej ze to teraz jedna ręka z Multiplexem :) a i tak wszystk ojest robione w chinach itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.