Skocz do zawartości

Optic 6 czy MX 12 a moze cos innego?


elektron

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Moze byc samo radio za 400 zł

Moze byc za 480zł z 5 kanalowym (4+1) odbiornikiem hitech-a.

 

Jesli odpowiada to jutro ja sie dowiem czy nowe radio bede mogl wmiare szybko kupic i jesli ne bedzie problemow z zakupem nowego to wtedy zfinalizujemy umowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena ok. Tylko mysle czy wlasnie Optic... Moze poczekac do wiosn, w tym czasie dozbierac pare stuwek i kupic cos bardziej zaawansowanego??

Np. http://rcskorpion.pl/product_info.php?cPath=162_187&products_id=1487&osCsid=0e09f2b497589b7c14263cc348d78d83

 

A co ta futaba ma bardziej zaawansowanego ?? chyba tylko marke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakeij podstawie tak twierdzisz ?? na tym roku urzywania ??

By nie robic dubla, bo to juz wszystko opisalem w podanym wczesniej watku. Dodam ze mialem optica w reku jaki i MX, moglem na zywo obie zmacac i porownac. Dodatkowo nikt nie narzeka na jakosc materialow w MX, natomiast na optica bylo kilka skarg. Mi. wycieranie sie plastiku, pekanie, przebarwienia...

Przez rok aparatura troche przezyla a sladow nie ma. Byly upadki, upackanie roznymi swinstwami itp. itd. Wszystko dziala i wyglada jak nowe.

 

To tylko moja opinia(choc jak widze nie tylko :-) ), jak Optic 6 Vs MX-12, to MX-12! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ponad roku posiadam Optica 6. Najpierw latałem elektrykami, a w tym sezonie i spaliną. Jeśli dbamy o swoje rzeczy to wygladają jak nowe. U mnie jest jeszcze folia na wyswietlaczu. Nic się nie przeciera ani nie pękło. Trochę obawiałem się wypadajacego modułu - ale okazało się że to tylko virtualna obawa. Na plus dodam jeszcze bardzo funkcjonalne umieszczenie dxwigienek klap i podwozia. Ogólnie jestem bardzo zadowolony - nie wykorzystałem pewnie z poowy mozliwosć. Na minus zaliczyłbym stale powiększającą się ilosc modeli do zapisania :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zepsula sie, poszla do serwisu PW Part i po 4 dniach mam ja juz spowrotem w domu :) Ale to nie zmienia faktu ze i tak chce cos nowego....

http://epheli.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=129&mode=thread

 

A tak na marginesie za niedlugo wplace wkocu moj dlug wobec Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.