Skocz do zawartości

Optic 6 czy MX 12 a moze cos innego?


elektron

Rekomendowane odpowiedzi

Modele jak każde inny tylko troszke ctrudniejsze w pilotażu !

 

 

hahaha dobre.... :lol:

 

Jak widać każdy musi mieć jakiś mit wokół swojego latania...

 

 

Przemek :) Słaby jest kolega ?? Trudniejsze ?? chyba trudnijsze do zabicia :) miał obrzmieć :"Modele jak każde inne zabawki tylko troszke ctrudniejsze w pilotażu ! W sumie jak ktoś umie latac 3D to ewnie giganty, szybowce i wszystko inne to pikuś :)

 

Bez obrazy, ale niektórzy mają wyżej s**** nix d*** mają to jest moje zdanie :)

 

 

 

Hubert powiem ci tak

tez chcaiłem kupić MPX tylko RoyalEvo 9, co mnie skłoniło do MC-19 ?? Może troszke cena, bo to już sprzęt z jednakowej wysokości półki więc funkcje prawie podobne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Motyl pisz jaśniej oke ? Nie czaje twoich wypowiedzi dlamnie to jest "burczenie pod nosem"... sorry napisz po ludzku :):). Jeśli Medlmaniaku to mit to czekam na twoje popisy jak latasz taką zabawką jestem ciekawe co potrafisz nią zrobić ! Pokaż nam wszytkim jakie to proste... Czy może jesteś zaduży zeby sie bawić "zabawkami" ? Motylku też pokaż co potrafisz jakiś film jak latasz modelami zabawek popatrzymy i sie z checią od was wielu neucze ! Dla modelamaniaka wszytko jest zabawką nawet heliki... dlamnie heli to tródna sztuka a modelamaniak sądzi ze to proste ;-) jest coś czego opanować w locie nie potrafisz ? Motyl jak ktoś lata 3d to odrazu ci powiem że nie znaczy to ze potrafi latać szybowcami zwłaszcza na zboczu i to jest sztuke i z całą pewnością mogę stwierdzić iż latam dłużej od ciebie na zboczach bo od 4-rech lata pierwsze modele to szybowce na zbocze i wiem coś naten tmeat... co do gigantów sie nie wypowiem bo nie miałem doczynienia z tą materią. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Krzysiu. Prosilem Cie juz na innym forum abys nie robil zametu w moich postach i oto tez prosze tutaj. W tym poscie poruszamy temat aparatur a nie przechwalek kto co potrafi bo to jest bardzo subiektywne.

 

Mam propozycje kupna Futaby FFT 9 od Modelmaniaka za okazjonalna cena jak na ta aparature.. tylko co ja zrobie z tylkoma kanalami :D:D:D:

Co o tym sadzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybowce czy gacoperze ?? to różnica.

 

Jak zaczniesz pisać "po modelarsku" to może pogadamy... ja np. niewiem coto gacoperz widać twoja wiedza też jest znikoma bo nie umiesz tego wyrazić w normalny i przystępny sposób... Mówiąc krótko i bez złośliwośc : Naucz się pisać tak aby ktoś poza tobą i może kilkoma osobami wiedział oco ci chodzi. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dokladnej analizie instrukcji od 9-tki stwierdzam - wspaniale radio:)

Poprostu miodzio :D

Czyli nie przeszkodziły Ci dyskusje o innych radyjkach niż początkowo zamierzałeś kupić :D

Nie dziwię się, bo lepsze jest wrogiem dobrego :D

 

Co do mnie, to myśli moje zaprząta jednak Multiplex Evo7

Graupner MC19 jest ok, ale mi się nie podoba wygląd.

Całkowicie porzuciłem pomysł zakupu JR 9X (to już za drogo), oraz nie przekonałem się do Futaby 9 (tu podobnie).

 

Po rozmowie z Tomkiem doszedłem do wniosku, że i tak nie wykorzystam funkcji nowego radia.

Ale na zamówienie to nadajników nie robią i np ze wzrostem pamięci modeli dodają dużo innych funkcji (i człowiek kupuje, bo nigdy nie wiadomo co się może kiedyś przydać).

 

To takie tam poranne przemyślenia.

Wczoraj po południu zrobiło się za gorąco na udział w dyskusji :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja myslac o zakupie Futaby 9, tez mam stracha..

Kupa kasy, i czy ja to wszsytko wykorzystam??(raczej nie), Korzystalem z maxymalnie 6 kanalow, nigdy nie potrzebowalem wiecej, ale funkcje dowolnego mixowania itp by sie naprewno przydaly :)

 

Mi MPX poprostu sie nie podoba. Ma tak monolitowa budowe ze cegla przy nim jest piekna :D

 

Ja boje sie ze ktos mi tak droga aparature ukradnie np jak wezme ja do szkoly - a to robie czesto.

 

Np gdybym mial MPX to bym sie nie bal :D bo nikt by i takiego "brzydala" nie wzial :D:lol:

 

Jezeli nie Futaba 9, lub7 to napewno MX. Ale staralbym sie pozostac przy Futabie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np gdybym mial MPX to bym sie nie bal bo nikt by i takiego "brzydala" nie wzial

To też są argumenty za MPXem :lol::lol::lol:

 

A patrzyłeś na MX16?

Miałem na nią straszną ochotę, ale kupiłem właśnie CockpitaSX.

Ma gorszy wyświetlacz, ale po angielsku i niemiecku (przełączany).

W MX16 wszystko wskazuje na to, że na razie nie będzie angielskiego menu, a jakoś nie chcę się uczyć niemieckiego, nawet tych kilkunastu wyrazów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpada... Ja z niemieckim mam bardzo na pakier pomimo kilku lat "nauki" :D - jak byly lekjce chodzilem do modelarskiego :D

 

Ja myslalem tez na SX ale to MPX i wyglad i polozenie przelacznikow mi calokowiece nie lezy. Ale kazdy lubi co innego :D

 

Wiece moge kupic aparature za 420 albo 1000, przebitka cenowa oobrzymia,ale tez funkcje wieksze.

 

Wiec jak sadzice ???

 

(jak mowi sedza na urlopie - sadze ze dzisiaj nie sadze :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi MPX poprostu sie nie podoba. Ma tak monolitowa budowe ze cegla przy nim jest piekna

 

 

To ty MC-19 nie widziałeś :)

 

A wracając do tematu:) nie to ze decyduje waszą kasą, ale:

 

Elektron bierz futabe jak masz możliwość

 

Hubert, wypchnij flash a dokupo sobie RoyalEvo7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.