Skocz do zawartości

Sterowanie modelu z... balonu :)


toom07

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno przeszkadza, tu nie ma dyskusji, wiem bo sam latając moją suprą z kamerką turnigy przyklejoną na centrze tuż przed uchem model już nie chodził tak jak trzeba a dodatkowo zauważalnie spadła doskonałość. A co do tego czy przeważony, nie wiemy czy pilot nie doważył drugiej końcówki ale na filmiku też widać że kontruje co chwile lotkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic by sie nie stało. A poza tym, ten model jest sterowany. Wprawną ręką. Aż miło oglądać film z modelu, który nie majta się po niebie. Porównajmy ten lot z wieloma filmami, które były pokazywane na forum.

Wiesz że nie mówię tu o zdolnościach a o awarii :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładajmy od razu że coś się stanie :) Myślę, że nie zdecydował się na coś takiego byle jaki pilot z byle jakim sprzętem który może w każdej chwili ulec awarii.

 

Jeszcze co do doważania znalazłem zdjęcie ze strony ludzi którzy nakręcili ten filmik i myślę że już wszystko wiadomo KLIK

 

Co do modelu, to europhia raczej nie jest bo porównując zdjęcia z internetu to ten model ma raz że grubszy kadłub a dwa wydaje mi się że mimo wszystko inny obrys skrzydeł i stateczników. Z resztą powiem szczerze że sam nie wiem co to jest, bo nigdzie nie znalazłem o tym informacji. Może to być jakiś mniej popularny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.