Skocz do zawartości

Widzial ktos kiedys takie dziwadlo ???


jarek996

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Karlem! Jest to tak znana i zasłużona osoba która wniosła tak wiele dobrego i cennego do sportu modelarskiego ,że każdy starszy i młodszy powinien mieć go za wzór za osiągnięcia sportowe! Nie sądzę że popełniłem błąd wymieniając jego nazwisko i imię. Sportowcy naszej kadry nie są anonimowi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość Anonymous

Tylko ciekawe co Nasz Mistrz na to, że w byle bzdetnym temacie przywołuje się Jego nazwisko - pytał Go ktoś o zdanie?

karlem - w pewnych sprawach należy mieć wyczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, aby mistrz poczuł się urażony błahością tematu.....a czy temat głupi, czy nie, nie dyskutuję, bo po co...

 

Swoich żandarmskich zapędów nie mogę tylko powstrzymać w temacie: "Język polski - jego kaleczenie makaronizmami, mimo polskich odpowiedników, niechlujne używanie oraz lekceważenie zasad ortografii i interpunkcji"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosłem podobne wrażenie kiedy miałem przyjemność podziwiać Naszego Mistrza, Pana Mariana oraz jego model w czasie MŚ F4B i C we Włocławku w lipcu 2008r . Mam, uzasadnione z pewnością, wrażenie, ze jest bardzo ujmującym i serdecznym człowiekiem.

Dołączona grafika

(przepraszam za jakość zdjęcia :oops: )

Dołączona grafika

A co do reszty - w całej rozciągłości popieram kolegę Karola, jak nie my - to kto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.